Запорізький Мотор переміг словацький Татран в 1/4 SEHА-ліги

Вирішальний матч відбудеться в неділю, переможець вийде в Фінал чотирьох

3773
1

Перший матч між командами мав відбутися 24 серпня у Словаччині, але був перенесений до України через карантинні обмеження. Букмекери вважали український клуб безсумнівним фаворитом і очікували повного розгрому словаків.

Проте початок, та й взагалі перший тайм, не виправдав ці очікування. Номінальні господарі міцно захопили ініціативу і постійно вели в рахунку в один-два м'ячі. На перерву команди пішли за рахунку 12:10.

Після перерви ситуація кардинально змінилася. Пуховський, Донцов, Васільєв та інші періодично розривали фланги «Татрана». Рахунок швидко змінився на нашу користь, перевага залишилася незмінною. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Мотора» з рахунком 27:22.

Завтра на цьому ж майданчику відбудеться матч-відповідь, початок - о 18:30. Переможець за сумою двох матчів вийде до Фіналу чотирьох.