0

Гінтарас САВУКІНАС: «Татран грав так, як ми очікували»

Запорізький «Мотор» близький до виходу у Фінал чотирьох СЕХА-ліги

ГК Мотор

Головний тренер запорізького «Мотора» Гінтарас Савукінас прокоментував перемогу в першому чвертьфінальному матчі СЕХА-ліги над «Татраном» (27:22).

«Спасибі «Татрану» за гру і наполегливу боротьбу, особливо в першій половині матчу. Звичайно, це перший офіційний матч сезону. Було трохи складно на початку. «Татран» грав так, як ми очікували. Суперник був дуже дисциплінований в першому таймі. У другій половині ми вже зіграли краще, і рахунок був на нашу користь».