ЧИЖЕВСЬКИЙ: «У Першій лізі за путівку в УПЛ боротимуться 5-6 команд»

Наставник «Агробізнеса» очікує запеклої боротьби

3384
0
Facebook. Олександр Чижевський

У центральному поєдинку п'ятого туру в Першій лізі «Агробізнес» і «Кривбас» розійшлися внічию (0:0).

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський поділився враженнями про зіграний матч і розповів, скільки клубів боротимуться за путівки в еліту.

«У першому таймі краще виглядав «Агробізнес», після перерви криворіжцям вдалося вирівняти гру, проте до забитих м'ячів справа не дійшла. Тому це саме той випадок, коли наша нічия найбільше порадувала конкурентів.

На мій погляд, в цьому сезоні, як і в двох попередніх, за підвищення в класі боротимуться 5-6 команд. Багато експертів головними претендентами називають «Mеталліст» і «Кривбас», але, як показав наш поєдинок з криворіжцями, з ними можна конкурувати.

В цілому, рівень підготовки першолігових команд помітно вирівнявся. Майже не залишилося прохідних матчів, а це значить, що боротьба за місце під «сонцем» буде дуже напруженою.

Що стосується виступу в цьому сезоні «Агробізнеса», то ми чекали більшого. Однак, як і минулої весни, у моїх підопічних виникли проблеми із завершенням атак. Немає голів - немає перемог. Тим не менш, є передчуття, що скоро нашого нападника-гренадера - Сергія Петрова, як кажуть, «прорве», - сказав Чижевський.