11155
5

АПЛ. Вест Хем розгромив Лестер, Ярмоленко вийшов на заміну

Завершився другий тур чемпіонату Англії

Сьогодні «Вест Хем» в заключному матчі другого туру АПЛ вдома розгромив «Лестер» - 4:1. Гості з 40-ї хвилини грали в меншості через вилучення Айозе Переса.

Українець Андрій Ярмоленко почав матч на лавці запасних, але вийшов на заміну на 89-й хвилині замість автора дубля Мікаіла Антоніо.

«Вест Хем» - «Лестер» - 4:1
Голи: 1:0 - 26 Форнальс, 2:0 - 56 Бенрахма, 2:1 - 69 Тілеманс, 3:1 - 80 Антоніо, 4:1 - 84 Антоніо.

«Вест Хем» - Фабіаньскі, Цоуфал, Огбонна, Доусон, Крессуелл, Соучек, Райс, Форнальс, Антоніо (Ярмоленко, 89), Бенрахма (Нобл, 88), Боуен.

«Лестер» - Шмейхель, Рікарду Перейра, Амарті, Сеюнджю, Томас, Ндіді, Тілеманс, Медісон (Сумаре, 81), Барнс (Дака, 64), Варди (Іхеаначо, 81), Перес.

Попередження: Рікарду Перейра (71).

Вилучення: Перес (40).

Вчора «Челсі» впевнено обіграв «Арсенал».

(65)

Новий лідер після розгрому в Лондоні. Список бомбардирів АПЛ 2023/24
Футбол | 16 квітня 2024, 07:32 0

Коул Палмер оформив покер за «Челсі» у ворота «Евертона» і обійшов відразу 5 гравців

Як виглядає таблиця Ла Ліги після фіаско Жирони у принциповому матчі?
Футбол | 16 квітня 2024, 09:00 1

12–15 квітня відбулися поєдинки 31-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24