Футболісти «Марселя» опинилися під загрозою

6465
5
Twitter

Матч 3-го туру чемпіонату Франції «Ніцца» - «Марсель» був перерваний у другому таймі через грандіозний скандал.

Фанати «Ніцци» під час поєдинку кидали різні предмети в гравців суперників, але на 75-й хвилині Дімітрі Пайєт не витримав і відповів взаємністю, жрубнувши пляшку на трибуну.

Після цього вболівальники господарів ринули на поле з явним бажанням влаштовувати безлади. Стюардам не вдалося стримати натовп, але до масових бійок це не привело. Все обмежилося кількома локальними сутичками.

Команди пішли в роздягальню, ймовірно, що відновлення гри чекати не варто.