Аталанта вирвала перемогу у Торіно. Маліновський відіграв 76 хвилин

У поєдинку «Емполі» і «Лаціо» три очки взяла команда гостей

3605
5

21 серпня тривають матчі 1-го туру Серії A. В Турині на стадіоні «Олімпіко Гранде Торіно» відбувся поєдинок між «Торіно» і «Аталантою» (1:2).

Рахунок відкрив форвард гостей Луїс Мюріель. Потім нападник «Торіно» Андреа Белотті зрівняв рахунок. А перемогу «Аталанти» на 90+3 хвилині приніс точний удар Роберто Пікколі.

Українець Руслан Маліновський вийшов в основі «Аталанти» і провів на полі 76 хвилин, після чого був замінений.

В іншому матчі «Лаціо» в гостях впевнено обіграв «Емполі» (3:1), відзначилися Сергій Мілінкович-Савич, Мануель Лаццарі і Чіро Іммобіле.