Лука Зідан вилучений з поля на 16-й хвилині за фол останньої надії

2950
0
La Liga. Лука Зідан

15 серпня пройшов матч 1-го туру іспанської Ла Ліги, в якому грали «Севілья» та «Райо Вальєкано».

Господарі поля впевнено обіграли новачка топ-дивізіону з рахунком 3:0. Спочатку Юссеф Ен-Несірі реалізував пенальті, а в другому таймі дубль оформив Ерік Ламела.

На 16-й хвилині був вилучений Лука Зідан, син знаменитого гравця і тренера Зінедіна Зідана. Воротар «Райо» грубо помилився, схопив суперника за футболку, привіз пенальті і побачив червону картку. Лука не грав у Ла Лізі з сезону 2018/19 (в його активі два матчі за мадридський «Реал»). І нове побачення з елітним дивізіоном виявилося коротким – лише 15 хвилин.