Збірні України та Греції провели три контрольні матчі перед Євро

В двох з них виграли наші суперниці, в одному успіх був на боці українок

1103
1

Напередодні ми повідомляли про те, що жіноча національна збірна України з волейболу в рамках підготовки до майбутнього чемпіонату Європи в ці дні перебуває у Греції. За планом тренерського штабу української команди, який очолює болгарський фахівець Володимир Орлов, наші волейболістки зіграли протягом трьох днів три контрольні поєдинки.

В першому з них три партії завершилися на користь господарок майданчика, хоча в кожній з них йшла серйозна боротьба, про що свідчить рахунок - обидві збірні набирали 20 очок і більше. Але і це ще було не все. За домовленістю команди провели четвертий сет, в якому знову сильнішими були гречанки 25:19.

У цій грі наставник нашої збірної задіяв 11 волейболісток, а більше за інших очки набирали Олеся Рихлюк - 18, Богдана Анісова - 9 і Надія Кодола - 7.

Контрольний матч жіночих збірних
10 серпня. Греція
Греція - Україна

4:0 (25:22, 25:21, 25:20, 25:19)

Наступного дня гості взяли реванш в чотирьох партіях. Цього разу лідером атак в українській збірній була Богдана Анісова, яка набрала 15 очок. Діана Мелюшкіна принесла команді 14 очок і Олеся Рихлюк - 12. Тепер Володимир Орлов дав можливість пограти всім 14 волейболісткам, які були в його розпорядженні.

11 серпня. Греція

1:3 (25:21, 17:25, 12:25, 17:25)

А буквально кілька хвилин тому завершився третій товариський матч збірними Греції та України. Він вийшов напруженим, в якому суперницям довелося зіграти п'ять сетів. Виграли господарки майданчика, причому на тай-брейку з рахунком 15:13.

12 серпня. Греція

3:2 (27:29, 25:16, 25:20, 20:25, 15:13)

Вже завтра, 13 серпня, збірна України має повернутися в Україну. А 16 серпня візьме курс на румунське місто Клуж, в якому, починаючи з 18 серпня, будуть проходити ігри групи D чемпіонату Європи.