ФОТО. Кривдниця Світоліної на Олімпіаді оголосила про заручини
Маркета Вондроушова прийняла пропозицію руки і серця

22-річна чеська тенісистка Маркета Вондроушова заручилася зі своїм співвітчизником Штепаном Шимеком.
Пара познайомилася ще в дитинстві й зустрічається протягом семи років. Шимек також грав у теніс, але тільки на місцевих змаганнях і юніорських турнірах Tennis Europe і ITF.
Нагадаємо, нещодавно Вондроушова завоювала срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо, програвши у фіналі швейцарці Белінді Бенчіч. У півфіналі Маркета перемогла українку Еліну Світоліну, яка стала в підсумку бронзовою призеркою.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


ПСЖ – Астон Вілла, Арсенал – Реал, Барселона – Боруссія Д, Баварія – Інтер


В'ячеслав Фрідман прокоментував судовий позов донецького клубу



Насправді щирі вітання Маркеті! Нехай вдається поєднувати високі досягнення в спорті з особистим життям!
П.с. А з наших юних перспективи мало. Хіба маленька надія на Марту. Але й це дуже сумнівно, бо здоров'я часто збоїть (в такому віці це дуже насторожує) + характер дуже складний у Костюк.