Джерело: У четвер Петракова затвердять в якості тренера збірної України

Компенсація «Аль-Айну» за Сергія Реброва виявилася занадто великою

Джерело: У четвер Петракова затвердять в якості тренера збірної України
© УАФ. Олександр Петраков

10 серпня була оприлюднена інформація про те, що УАФ допоможе Сергію Реброву з компенсацією за розрив контракту з еміратським клубом «Аль-Айн», якщо сума не перевищить 1 млн євро, для того, щоб він міг очолити збірну України.
 
За інформацією джерела, сума компенсації значно перевищує 1 млн євро. Таким чином, Сергій Ребров, швидше за все, не зможе очолити збірну України цього року.
 
Тому з великою часткою ймовірності Виконком УАФ затвердить в якості головного тренера національної команди Олександра Петракова, наставника, який привів збірну України U-20 до перемоги на чемпіонаті світу 2019 року.

Джерело — Динамоманія

(1088 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    gajvir
    gajvir, 11.08.2021 16:24
    +15
    Виклик для Петракова , хоча він заслужив бути тренером збірної як ніхто інший. Якщо так - удачі збірній і нам.
    cucumber
    cucumber, 11.08.2021 16:01
    +11
    отличный выбор! мужик заслужил.
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 11.08.2021 16:21
    +8
    Ці "Джерела" вже задовбали "інсайди" видавати! ...
    Орест Орищишин
    Орест Орищишин, 11.08.2021 19:14
    +6
    Жодному футбольному тренеру не вдалось в Україні привести команду до найвищої вершини в світі а Петраков з Ю-20 зумів і вони вже в історії світового футболу. Він талановитий тренер , бажаю успіхів йому і збірній
    brutal2015
    brutal2015, 11.08.2021 18:56
    +6
    Некомпетентность и невежество руководителей УАФ поражает воображение. Что касается кандидатуры Александра Васильевича, конечно смущает то, что он долго не работал с взрослыми футболистами. Но я считаю любое назначение тренеров это как подбрасывание монетки - получится - не получится.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 11.08.2021 16:08
    +6
    Dmit D, 11.08.2021 16:05
    ну таке, тоді U-20 якоїсь осмисленої гри не показало, але результат перевершив очікування)
    Может он фартовый, как Беляш...
    potemkin78
    online
    potemkin78, 11.08.2021 16:00
    +6
    приплыли. хотя и в Ю-20 никто не верил а результат был. но игра той сборной, йоклмн.
    dadaali177188
    online
    dadaali177188, 11.08.2021 16:16
    +5
    в любом случаи этот вариант лучше лёсика, единственное что напрягает, он специализируется на юношах, как он будет во взрослом футболе будем посмотреть
    dudigo78
    dudigo78, 11.08.2021 16:13
    +5
    Не треба плутати по суті дитячий футбол (Ю-20) з дорослим. Це зовсім інші речі. Я ні на що не натякаю, але результат не обов'язково повинен бути позитивним. Так чи інакше з формулою відбору до ЧС (де окрім другого місця в групі ще треба пройти двох суперників у плейоф, де будуть збірні рівня Австрії та вище) нам і так майже не світить туди вихід з будь-яким тренером. Тому пробувати зараз можна практично будь-якого нормального тренера, яким я вважаю є і Петраков
    olex.mykhailov
    olex.mykhailov, 11.08.2021 16:07
    +5
    Після ЧМ на якому він узяв золото,його не дуже чемно посунули під Ротаня! Якщо інфа не качка, то це буде заслужена компенсація за те недорозуміння, та і тренер він сам по собі досить непоганий!
    Ossa8860
    Ossa8860, 11.08.2021 17:24
    +4
    Во бардак...
    potemkin78
    online
    potemkin78, 11.08.2021 17:11
    +4
    Viktor Krichevskii, 11.08.2021 17:09
    Надо кого то кинуть под танк...но человек хоть молодежку выкатил...Давай Петракова...
    оугу его не жалко, как в своё время поступали с Сабо
    tima fialko
    tima fialko, 11.08.2021 16:25
    +4
    Щоб почав традицію давати прес-конференціі українською.
    Dmit D
    Dmit D, 11.08.2021 16:05
    +4
    ну таке, тоді U-20 якоїсь осмисленої гри не показало, але результат перевершив очікування)
    aleks19826
    aleks19826, 11.08.2021 16:00
    +4
    Тепер повторити на дорослому чс в катарі. Вірю, що до півфіналу мінімум петраков виведе збірну, бо це лобановський і мірча луческу другий
    avk2307
    online
    avk2307, 11.08.2021 17:35
    +3
    Ну ладно главным будет Петраков, уж точно лучше чем Ротань например, а тренерский штаб какой?
    Viktor Krichevskii
    Viktor Krichevskii, 11.08.2021 17:09
    +3
    Надо кого то кинуть под танк...но человек хоть молодежку выкатил...Давай Петракова...
    0933333333
    0933333333, 11.08.2021 16:13
    +3
    Смысл платить 9, 4,5.... он заплатят чуваку 0,5 за три гда, а результат будет тот же абсолютно!
    Alehandro
    Alehandro, 11.08.2021 16:08
    +3
    Нормальный вариант. Зачем тратить лям и плюс обеспечивать Реброву репутацию не надёжного тренера, который может кинуть клуб перед стартом сезона. То был его выбор - пусть тренерует
    Interstellar Петрович
    Interstellar Петрович, 11.08.2021 21:04
    +2
    Орест Орищишин, 11.08.2021 19:14
    Жодному футбольному тренеру не вдалось в Україні привести команду до найвищої вершини в світі а Петраков з Ю-20 зумів і вони вже в історії світового футболу. Він талановитий тренер , бажаю успіхів йому і збірній
    Возможно ставка на то, что он подтянет в главную команду молодежь, с которой он выиграл чемпионат мира. Потому что с нынешними пенсионерами, лавочниками и лазаретчиками - шансов нет.