Успіх чоловічої команди підтримала жіноча збірна

2122
0
Getty Images/Global Images Ukraine

У Токіо завершився жіночий гандбольний турнір. Також, як і в чоловічому гандболі, олімпійське золото завоювала збірна Франції.

У фінальному поєдинку проти ОКР француженки спочатку виграли перший тайм – 15:13, потім дозволили суперницям наздогнати себе на початку другого ігрового відрізку – 16:16, але після цього зуміли оформити ключовий ривок - 6:0 і далі спокійно довели матч до перемоги – 30:25.

Таким чином, олімпійське золото в чоловічому і в жіночому гандбольних турнірах їде до Франції. Нагадаємо, днем ​​раніше чоловіча збірна Франції обіграла у фінальному поєдинку данців і стала олімпійським чемпіоном.

Бронза жіночого гандбольного турніру дісталася норвежкам, які в матчі за третє місце розгромили команду Швеції – 36:19.

(11)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 2

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Німеччина буде представлена 5 клубами у ЛЧ. Чи потрапить Шахтар в основу?
Футбол | 02 травня 2024, 06:40 18

Вже відомі всі 5 клубів: Байєр, Баварія, Штутгарт, РБ Лейпциг, Боруссія Д