КОСТИШИН: «В кінці першого тайму побіг до своїх футболістів, а не до судді»

Наставник «Колоса» – про нічию з «Шахтарем» з Караганди

4273
2
ФК Шахтар Донецьк. Руслан Костишин

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин підвів підсумки першого матчу 3 кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти «Шахтаря» з Караганди (0:0).

«Ми почали дуже добре, але, коли нас почали протискати, ми розгубилися. Розмови в перерві, можна сказати, поміняли хід гри. На другий тайм вийшла інша команда.

В кінці першого тайму побіг до своїх футболістів, а не до судді. Апелював до них. Всім дісталося - вони програвали епізоди ... Все до цього йшло - ми почали програвати боротьбу, де сильнішим є «Шахтар». Ми на цьому акцентували, до цього готувалися.

Футбол у них вертикальний, вантажать м'ячі, пас - простріл, несуться. Складний матч. Перший тайм зіграли - буде другий.

Не хочу скидати на психологію - треба розбиратися, дивитися відео. Але, коли суперник створив 1-2 моменти, ми занервували. До 25-ї хвилини суперник не підходив до воріт - мені здавалося, так буде і далі. Вони витримали наш натиск і почали створювати моменти гостріші, ніж у нас.

Другий тайм - завдяки замін, вийшли більш швидкісні, різкі ... В принципі, повторилося те, що в матчі з «Металістом 1925» (1:0) на тому тижні.

В кінці було багато моментів, суперник залишився в меншості, не знаю. Не хочу акцентувати на тому, що не вистачило майстерності. Так, щоб забити, потрібна майстерність - моментів було достатньо, але був чи слабкий удар, або повз ворота. Може, у Дієго - бив на виконання, але так вийшло, що потрапив в штангу

Завтра у команди вихідний, два тренувальних дні і виліт в Казахстан. Ми не будемо тренуватися на штучному полі, підлаштовуватися під місцевий час. Часу немає», - сказав Костишин.

Матч-відповідь відбудеться 10 серпня в Казахстані.