Тренер Хижняка: «Саша виграв півфінал за всіма статтями»

Леонід Лоївський - про успіх свого підопічного

3869
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Хижняк

Тренер збірної України з боксу Леонід Лоївський прокоментував перемогу Олександра Хижняка в півфіналі боксерського турніру Олімпіади-2020 у ваговій категорії до 75 кг:

«Непростий бій! Але все склалося добре для Саші! Наш боксер був беззаперечно кращим в цьому поєдинку.

Марсіяль - дуже хороший боксер, який має в своєму активі перемоги на багатьох престижних турнірах, більшість своїх перемог здобуває нокаутом. Хижняк вигравав у нього на турнірі «Странджа» в Болгарії, але недооцінювати філіппінця не можна було ні в якому разі.

Він є фіналістом чемпіонату світу і, наскільки мені відомо, вже має підписаний контракт з Менні Пак'яо. Втім, Саша виграв у нього за всіма статтями. Судді прийняли зважене рішення в третьому раунді, віддавши вирішальну трихвилинку нашому боксеру! Готуємося до фіналу!».