Невдача. Хоцянівський поступився в першій сутичці у вільній боротьбі

Українські вільники не підтримали колег-медалістів по греко-римському стилю

4566
3

На Олімпійських іграх 2020 на Токіо стартував турнір з вільної боротьби серед чоловіків у категорії до 125 кг.

Українець Олександр Хоцянівський невдало стартував на Олімпіаді. 31-річний спортсмен вже в першій сутичці поступився Аміру Хуссейну Заре з Ірану.

Раніше інший представник вільної боротьби Василь Михайлов також поступився в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, що 4 серпня борці греко-римського стилю Жан Беленюк і Парвіз Насібов завоювали золото і срібло, а вольниця Тетяна Коляденко стала бронзовою призеркою.