2822
1

Визначено півфіналістів у жіночому гандбольному турнірі

Медалі розіграють лише європейські збірні

У Токіо визначилася четвірка команд, яка розіграє медалі в жіночому гандболі. У число найсильніших колективів нинішніх Олімпійських ігор пробилися збірні Норвегії, Швеції, РОК і Франції.

Найбільш впевнено на даній стадії своїх суперниць обіграли француженки. Уже в першому таймі протистояння з командою Нідерландів срібні призерки минулих Олімпійських ігор оформили дуже комфортну перевагу 19:11, а в другому часовому відрізку Франція вже спокійно грала за рахунком. Сумарний розрив між командами склав десять м'ячів, а сама зустріч завершилася з рахунком 32:22 на користь француженок.

Непросто склався поєдинок для норвежок. Одні з головних фавориток турніру довго не могли відірватися від угорок на комфортну різницю в рахунку і змогли зробити вирішальний ривок тільки в ендшпілі зустрічі. Фінальна сирена зафіксувала важку перемогу скандинавок 26:22.

Команда РОК не зазнала складнощів у матчі проти Чорногорії. Балканки протягом зустрічі жодного разу не лідирували в рахунку і поступилися з підсумкової різницею в шість м'ячів 26:32

Без особливого опору пройшли в чвертьфінал шведські гандболістки. Скандинавки вже в першому таймі зняли практично всі питання в поєдинку з Південною Кореєю - 21:13, а в другій половині гри спокійно довели матч до великої підсумкової перемоги - 39:30.

У півфіналах Норвегія зіграє з командою Російського Олімпійського Комітету, а збірна Швеції поміряється силами з француженками.