СУРКІС: «Не будемо проти, якщо Чорноморець викупить орендованих гравців»

Президент «Динамо» - про співпрацю з «Чорноморцем»

СУРКІС: «Не будемо проти, якщо Чорноморець викупить орендованих гравців»
© FootBoom.com. Ігор Суркіс

Президент «Динамо» Ігор Суркіс не вважає, що співпраця київського клубу з «Чорноморцем» має такий самий формат, як співпраця «Шахтаря» з «Маріуполем»:

- Зараз є критика «Динамо» і «Чорноморця», тому що дуже багато футболістів перейшло в одеський клуб з київського. Кажуть, у «Шахтаря» був «Маріуполь» як фарм-клуб, а тепер і у «Динамо» є своя фарм-команда.
- У нас немає ніякого фарма. Не можна порівнювати з «Маріуполем». Там є діючий президент клубу, який протягом багатьох років, десятиліття вкладав гроші в «Чорноморець». І він вибрав такий шлях розвитку. Він запросив Мороза, і він уже як тренер запросив футболістів.

Якби ми хотіли зробити фарм-клубом, віддали б туди Булецу, Русина та багатьох інших гравців основного складу, щоб вони складали конкуренцію. Мороз вважає, що в боргу перед цими хлопцями, яких він виховав, і хоче вивести їх на новий рівень. Тому взяв і довіряє їм.

Упевнений, що «Чорноморець» і ці хлопці будуть прогресувати. А якщо у президента «Чорноморця» Клімова буде бажання викупити якихось гравців - ми теж не будемо заперечувати. Нехай він їх викупить на постійній основі. Але порівнювати це сьогодні з якимось фарм-клубом - просто смішно.

- Чи дозволять орендованим футболістам грати?
- Схоже, що вони зможуть грати. Але я бачу, що в першому матчі було більше динамівців, зараз менше. Результат поки один і той же. Думаю, Мороз розбереться, молоді будуть залучатися, а досвідчених якихось футболістів буде знаходити і запрошувати. Але це питання президента «Чорноморця».

- А проти «Динамо» дозволять грати орендованим футболістам?
- Я вже колись говорив: ми дозволимо грати всім, якщо це буде дзеркально з іншого боку, з боку нашого головного конкурента.

Джерело — ПроФутбол

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    _-AK228
    _-AK228, 03.08.2021 17:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    апк
    апк, 03.08.2021 17:04
    0
    alefteev77, 03.08.2021 15:36
    Чемпионат Украины состоит из ДК и ШД, фарм-клубов или клубов-сателитов ДК и ШД. Кто в чьей зоне влияния можно увидеть по тому, кто кому продает права на трансляции матчей.
    -
    Пока это безобразие будет продолжаться, нормального чемпионата не будет. Без честного соперничества и порядочных судей - футбола не будет, как и болельщиков на стадионах.
    Ну и зачем тогда рассказывать про силу УПЛ? Унылое соперничество двух команд. Без вариантов. Только Таврия стала первым чемпионом из-за его особого формата. И откуда тогда быть сильной сборной? Всё из-за бугра радости не принесёт.
    апк
    апк, 03.08.2021 17:00
    0
    Нужна финансовая помощь одесской диаспоры.
    alefteev77
    online
    alefteev77, 03.08.2021 16:27
    0
    bullyUA, 03.08.2021 15:37
    Так в Германии клубы держатся на болельщиках. Вы себе можете представить хоть один клуб с финансированием болельщиками?
    Если сделать клубы собственностью десятков инвесторов, то почему нет. Если это профессиональный футбол, то это реальный бизнес. Клуб должен зарабатывать. Например, заработком клубов в Украине есть воспитание и продажа молодых игроков. И продажа за границу.
    -
    Пример Польша, Хорватия, Сербия, Чехия. Там клубы так и живут. Спонсоры, акционеры и продажа игроков.
    Pop
    Pop, 03.08.2021 15:56
    +2
    Мороз считает что он в долгу перед этими ребятами-а если у Мороза был-бы картёжный долг он бы взял в Черноморец картёжных шулеров?очередной бред
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 15:53
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Alexander Киев, 03.08.2021 15:33
    Они имеют руководство, а ты даже не имеешь мозги.
    Сашка Макеевка ? А чего радости столько , нашёл недолитую бутылку на огороде ?
    w_o_w
    w_o_w, 03.08.2021 15:42
    +3
    1. Суркис никогда не поставит реальную цену за футболиста. Всегда хочет продать по завышенной.
    2. Черноморец никогда не купит футболистов. Работает только со свободными агентами. И потом
    расторгает контракт по обоюдному согласию.
    bullyUA
    online
    bullyUA, 03.08.2021 15:37
    +1
    alefteev77, 03.08.2021 14:52
    Представляю, если бы Бавария отдала победителю 2-й бундеслиги - 15 игроков и главного тренера своей второй команды, а всех кто вышел из 2й в 1й лигу выгнали из команды. В Германии такое невозможно. В Украине - да, уже лет 30.
    Так в Германии клубы держатся на болельщиках. Вы себе можете представить хоть один клуб с финансированием болельщиками?
    alefteev77
    online
    alefteev77, 03.08.2021 15:36
    +5
    Чемпионат Украины состоит из ДК и ШД, фарм-клубов или клубов-сателитов ДК и ШД. Кто в чьей зоне влияния можно увидеть по тому, кто кому продает права на трансляции матчей.
    -
    Пока это безобразие будет продолжаться, нормального чемпионата не будет. Без честного соперничества и порядочных судей - футбола не будет, как и болельщиков на стадионах.
    Turnok
    Turnok, 03.08.2021 15:35
    +5
    Если Суркис не считает Чернморец фарм-клубом Динамо, то давайте и Мариуполь не будем считать Арендоуполем. Или будем называть Арендоморец? Вы за что?
    Alexander Киев
    Alexander Киев, 03.08.2021 15:33
    +1
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 15:03
    Все по делу
    Я лично против такого развития событий
    Но Черик , в отличии от Мариуполя имеет собственное руководство .
    Они имеют руководство, а ты даже не имеешь мозги.
    alexlozin
    alexlozin, 03.08.2021 15:28
    +2
    болото!!! "я доем кашу, если он съест тоже", ппц!!! когда этот маскарад в украинском футболе закончится. два клана по создавали ботов, а вы ждите прогресса в ЧУКре...
    Chicot
    Chicot, 03.08.2021 15:25
    0
    А мы будем возражать, мнение унитазов тут вторично)
    Fangold
    online
    Fangold, 03.08.2021 15:17
    +2
    "- А проти «Динамо» дозволять грати орендованим футболістам?
    - Я вже колись говорив: ми дозволимо грати всім, якщо це буде дзеркально з іншого боку, з боку нашого головного конкурента."
    Короче не дозволять, а навіть якщо дозволять, то це можна кваліфікувати як договорний матч
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 15:03
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Все по делу
    Я лично против такого развития событий
    Но Черик , в отличии от Мариуполя имеет собственное руководство .
    KIPR ALECS
    KIPR ALECS, 03.08.2021 14:58
    +4
    alefteev77, 03.08.2021 14:52
    Представляю, если бы Бавария отдала победителю 2-й бундеслиги - 15 игроков и главного тренера своей второй команды, а всех кто вышел из 2й в 1й лигу выгнали из команды. В Германии такое невозможно. В Украине - да, уже лет 30.
    Олигархія....вона така, закон тількі для плебеїв , мораль для слабаків
    alefteev77
    online
    alefteev77, 03.08.2021 14:52
    +6
    Представляю, если бы Бавария отдала победителю 2-й бундеслиги - 15 игроков и главного тренера своей второй команды, а всех кто вышел из 2й в 1й лигу выгнали из команды. В Германии такое невозможно. В Украине - да, уже лет 30.