Фантастика! Другий фінал! Жан Беленюк змагатиметься за золото Олімпіади

Домінуюча перемога українського борця

Фантастика! Другий фінал! Жан Беленюк змагатиметься за золото Олімпіади
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпійських іграх в Токіо відбувся півфінал у змаганнях з греко-римської боротьби серед чоловіків. Топовий український спортсмен Жан Беленюк зустрічався з Іваном Хуклеком з Хорватії.

У рівному першому періоді хорват отримав один бал, але розвинути свій успіх не зміг. Другий період активніше почав уже Беленюк і отримав бал. У партері 30-річний спортсмен провів дві потужні атаки і відірвався в рахунку - 7:1. До кінця сутички українець втримав перевагу і переміг.

Беленюк виходить до фіналу, який відбудеться 4 серпня. За золото українець змагатиметься з угорцем Віктором Лорінцом.

Нагадаємо, раніше інший борець Парвіз Насибов вийшов у фінал в категорії до 67 кг.

Джерело — Sport.ua

(1101 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.08.2021 13:23
    +34
    Беленюк на интервью после поединка шпилит по украински лучше в разы,чем комментаторы на Першому)))
    0667852359
    0667852359, 03.08.2021 13:21
    +22
    Вот наш депутат даёт!!!Молодчага!!
    Дмитрий Иванов
    Дмитрий Иванов, 03.08.2021 13:10
    +22
    Жан очень спокойно выиграл. Финал будет очень сложным, но верим в Жана
    Світлана Точиліна
    Світлана Точиліна, 03.08.2021 13:11
    +21
    стратег та профі! неймовірні півфінали від наших!
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.08.2021 13:13
    +18
    Жан в этом поединке был как Гроссмейстер против перворазрядника. Видно что это большой мастер своего дела.
    Но...в финале будет нереально сложно
    fedd1979
    fedd1979, 03.08.2021 13:55
    +14
    temamx2727, 03.08.2021 13:44
    Та забудьте вы про Магучих уже. Вон от Харлан и Бех тоже золото ждали, чем закончилось помните?
    Чекати золота від Бех було смішно - її рекорди не дотягують до медалі в Токіо (хіб сподівання, що суперниці не покажуть результат). А Магучіх зараз провідна в своїй категорії, тому чому б не сподіватися?
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 03.08.2021 14:03
    +13
    Главное - участие, 03.08.2021 13:56
    Особенно приятно, что победа над хорватом. Хоть в этом виде спорта.
    Нам хорвати друзі,а вам братушкі- серби.
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.08.2021 13:32
    +12
    Жан сказал ,что со своим соперником по финалу за всю спортивную карьеру он боролся раз десять и ни разу ему не поиграл. Ну дай Бог продлить тенденцию!
    rus
    rus, 03.08.2021 13:09
    +11
    Chuess
    Chuess, 03.08.2021 13:26
    +10
    Дякую за перемогу, Україна з тобою!!!
    Артур Отаманчук
    Артур Отаманчук, 03.08.2021 13:18
    +9
    Іруся буде битись за бронзу...
    suforza1921
    suforza1921, 03.08.2021 13:17
    +9
    На жаль, Ірина не підтримала почин чоловіків. Суперниця була дуже сильна. Але нічого, ще є шанс у бронзовому фіналі.
    Vlad Rasevski
    Vlad Rasevski, 03.08.2021 13:11
    +9
    Ай да молодца!!!
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 03.08.2021 14:01
    +8
    vitaha33, 03.08.2021 13:36
    Ну не буде говорити у весь голос, щоб мадяр давив на плече... Або ж це хитрості, щоб мадяр подумав, що в нього травма. Можливо депутатство такому навчило 😊
    Як вам Беленюк в партері,слизький,як вуж.
    sanyadk
    sanyadk, 03.08.2021 13:17
    +8
    Український Крим, 03.08.2021 13:15
    Українці Жан і Парвіз на жилах витягують для неньки золото але ж є ще Хижняк
    Поки що ще не золото, а фінал.
    Але надія на золото.
    Maksim Dimitrov
    Maksim Dimitrov, 03.08.2021 13:16
    +8
    Да эта киргизка золото выиграет
    sanyadk
    sanyadk, 03.08.2021 13:14
    +8
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.08.2021 13:13
    Жан в этом поединке был как Гроссмейстер против перворазрядника. Видно что это большой мастер своего дела.
    Но...в финале будет нереально сложно
    Буде важко. Але це фінал. Емоції. Може бути все що завгодно. Віримо в золото.
    Maria Kash
    Maria Kash, 03.08.2021 17:32
    +6
    manticora1990, 03.08.2021 16:58
    Ни одного чистого Украинца...Видимо чистая УКр.. кровь не на что не способна.. раз межрассовые или натуролизованые человечки берут медали....
    Зато на рашке одни гамзаевы и алиевы - чистокровные рюсские
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 03.08.2021 16:57
    +6
    Конечно это не ново из Олимпийских чемпионов в депутаты.
    А вот наоборот это что-то новенькое!
    Astra
    Astra, 03.08.2021 13:38
    +6
    Ого , ну молодцы пошли дела кое как