Буде ще одна медаль? Беленюк насилу вийшов до півфіналу Олімпіади

Срібний призер Ріо-2016 переміг алжирця за рівного рахунку

Буде ще одна медаль? Беленюк насилу вийшов до півфіналу Олімпіади
© НОК України. Жан Беленюк

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо проходять змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограм.

Україну в цій дисципліні представляє Жан Беленюк, який раніше в поєдинку 1/8 фіналу впевнено переміг Зурабі Датунашвілі з Грузії (3:1), взявши реванш за поразку на чемпіонаті Європи-2021.

У чвертьфіналі суперником Беленюка був Башир Сід Асара, що представляє Алжир. Суперник узяв одне очко в першому періоді, Жан у другому відповів тим самим.

Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Беленюку, оскільки він взяв бал останнім.

Нагадаємо, раніше дуже схожу перемогу у ваговій категорії до 67 кілограм здобув 22-річний українець Парвіз Насібов, пройшовши на шляху до півфіналу представника ОКР.

В 1/2 фіналу суперником Беленюка буде хорват Іван Гуклек. Півфінальні сутички у борців розпочнуться о 12:15 за Києвом.

Читайте також: Анонс Олімпіади на 3 серпня. Коли і в яких видах виступлять українці?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(309 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    WhoKnows
    WhoKnows, 03.08.2021 14:34
    +4
    vivl04, 03.08.2021 13:41
    По-перше, это всё, что ваша бригада может ляпнуть в ответ. При чём тут мова, которую я знаю не хуже вас всех тут вместе.) Речь о дорвавшемся до власти ПП, который не пожалел украинцев даже во время Иловайска. Ему бы там находится, когда его генералы нарушали догововорённость выхода, изменит порядок строя на боевой. Что и стало причиной трагедии. Но такое больше не повторится. За год, к сожалению погибло 45 человек на линии соприкосновения. Но только с начала этого года уже утонуло 900 украинцев. Про ДТП может любой желающий узнать и ужаснуться...
    Радуясь за Беленюка, узнайте что в Руанде произошло, из-за таких как вы, понадусистов. Там его родня мается до сих пор, и понятия не знает, что такое ОИ, о чём он недавно рассказал в эфире.
    Іловайск це дніпровська ОГА, Хомчак, Коломойський і Корбан. Звідти велось керування лаптєногій
    До чого тут те що проти України веде війну Московський рейх із громадянською війною в Раунді?
    коссаб ти дуже сильно палишся
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 13:52
    -5
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:28
    Може він і вибачився, бо порядна людина, а ти брешеш, як сивий мєрін, бо в червні 2014-го нічого цього ще не було, і вибачатись він не міг.Гугл тобі в поміч.
    Може... У вас ни стыда не совести нет. Он это заявил в своей пыхатой манере. И лишь когда обломался, вынужден был признать, что ляпнул, не подумавши. Теперь Минск и Штайнмайер, или полный тупик. А ведь договариваться надо было сразу после приходу к власти ИО... Но поезд ушёл и впереди долгие годы такого же, как в индо-пакистанской войне, или арабо-израильском противостоянии.
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 13:45
    -5
    Николай Хомяков, 03.08.2021 13:20
    Беленюк в фіналі,супер! А ще більша повага Парвізу Насібову,справжній українець, програючи 0-5, переміг 7-6!!!А головне сказав:"Ці сльози не можу стримати. Все для України." Оце молодець, хлопцю 22 роки.Супер!.
    Насибов - справжний азербайджанец, который учится в Запорожье. И там его соплеменников очень много торгует на базарах города.
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 13:41
    -5
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:24
    По-перше, вчи мову, недоумок,по-друге, Порох нічого не обіцяв такого, він говорив, що звільне Україну від сепаратістів і терористів, ніхто не обіцяв перемогти паРашу, яка в липні-серпні, коли наші звільнили 2/3 і йшли по границі, спочатку почала обстрілювати з Градів з своєї території, а потім ввела регулярні війська.Президент не заганяє в котли, для цього є військове керівництво, а тоді ще були добробати, якими керувавли семенченки,ківи,білецькі та інші пацріоти на службі у бєні, як і теперішній гідрант.Тому про Іловайск,краще не пи"діти, бо це для бидла, а Дебальцево-це краща операція по виходу з оточення, з мінімальними втратами.Вчи новітню історію України і не читай паРашинське лайно.
    По-перше, это всё, что ваша бригада может ляпнуть в ответ. При чём тут мова, которую я знаю не хуже вас всех тут вместе.) Речь о дорвавшемся до власти ПП, который не пожалел украинцев даже во время Иловайска. Ему бы там находится, когда его генералы нарушали догововорённость выхода, изменит порядок строя на боевой. Что и стало причиной трагедии. Но такое больше не повторится. За год, к сожалению погибло 45 человек на линии соприкосновения. Но только с начала этого года уже утонуло 900 украинцев. Про ДТП может любой желающий узнать и ужаснуться...
    Радуясь за Беленюка, узнайте что в Руанде произошло, из-за таких как вы, понадусистов. Там его родня мается до сих пор, и понятия не знает, что такое ОИ, о чём он недавно рассказал в эфире.
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 13:20
    +4
    D.Lanskoy, 03.08.2021 11:37
    Николай, не тратьте время на мокшанскую ботву. Давайте все-таки поддержим Беленюка, он хоть и из слуг, но все-таки не пустое место, как спортсмен он хороший, пусть завоюет медаль во славу Украины.
    Беленюк в фіналі,супер! А ще більша повага Парвізу Насібову,справжній українець, програючи 0-5, переміг 7-6!!!А головне сказав:"Ці сльози не можу стримати. Все для України." Оце молодець, хлопцю 22 роки.Супер!.
    WhoKnows
    WhoKnows, 03.08.2021 12:35
    +2
    avtv5555, 03.08.2021 12:14
    А ты что Лично знаешь Юзика, что так утверждаешь. Меня поражают эти 72%.
    Мені і знати його не треба, це типове криворізьке бидло яке дорвалось до влади
    Нардеп Юрій Корявченков від партії "Слуга народу", відомий в народі, як Юзик знову потрапив у скандал. На цей раз парламентарій намагався виїхати на машині від журналіста, а потім і зовсім порушив ПДР.
    До Юзика який сидів за кермом джипа, звернувся з запитанням журналіст, але депутат не захотів спілкуватися з ним і різко дав по газам. При цьому нардеп виїхав на дорогу і перетнув суцільну.
    Відео інциденту опублікував у своєму Telegram-каналі виключений з "Слуги народу" депутат Антон Поляков.
    "Слугам" народу все можна. Особливо Юзику. Суцільна так суцільна! Напевно летів рятувати свого Прем'єра", - написав Поляків.
    Народний депутат від партії "Слуга народу" Юрій Корявченков ("Юзик") потрапив у скандал через неправильне паркування. Його сфотографували автомобіль на одній з вулиць Кривого Рогу.
    WhoKnows
    WhoKnows, 03.08.2021 12:33
    +2
    UKRBEST, 03.08.2021 10:01
    Юзік - чесна людина, Беленюк також А рівень Ківи, дорівнює Порошенко-Медведчуку. Ти вже дістав засмічювати Олімпійськи теми, своїм сектанством.
    "Юзік - чесна людина"
    Проржав
    Скандал навколо Юзіка виник з подачі виключеного з фракції "Слуга народу" депутата Антона Полякова. Він виклав у мережу запис, на якому Юзик "вчить" начальника поліції. На запису звучать фрази на кшталт "Роби це по моїй команді", "Хто з прокурорських буде заважати, Труба буде вносити щодо них".
    А ще всі Слуги отримують хабарі-грошові доплати в конвертах, тож чесних там немає
    У Ківи справка є що він притрушений. Медведчук ворог але він юрист і знає закони, тому посадити його не просто. І в політиці він досвідчений
    Порошенко має вищу освіта юриста, підняв сам своє виробництво ще до того як пішов в політику. Він неперевершений дипломат і зміг зупинити наступ Хйла, змусивши того підписати невигідний для нього Мінськ-2
    avtv5555
    online
    avtv5555, 03.08.2021 12:14
    +3
    А ты что Лично знаешь Юзика, что так утверждаешь. Меня поражают эти 72%.
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:46
    +2
    D.Lanskoy, 03.08.2021 11:37
    Николай, не тратьте время на мокшанскую ботву. Давайте все-таки поддержим Беленюка, он хоть и из слуг, но все-таки не пустое место, как спортсмен он хороший, пусть завоюет медаль во славу Украины.
    Питань немає,я, на 100%-ЗА. Підтримую і мрію, що це жахіття, олімпійське, колись закінчиться. Чесно кажучи задоволення отримав один раз. коли Світоліна, в супер програшній грі, отримала бронзу.Я, чесно кажучи не дивився до кінця, бо нервова система не витримувала, ні на що не надіявся, а тут бронза.Супер!!!!Все інше, одні розчарування, як пороблено.Той стріляє в чужу мішень, та з 6 раз, 5 -заступів...
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 03.08.2021 11:37
    +5
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:15
    Юзік, такий же чесний,як зеля,ківа,опзжопа та інша наволоч.Пороха не чіпайте, кращого Президента в Україні не було, і не скоро ще буде.Мазепу, не треба обливати лайном, бо воно кацапське.
    Николай, не тратьте время на мокшанскую ботву. Давайте все-таки поддержим Беленюка, он хоть и из слуг, но все-таки не пустое место, как спортсмен он хороший, пусть завоюет медаль во славу Украины.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 03.08.2021 11:32
    +8
    vivl04, 03.08.2021 11:20
    той "кращий" об!цяв зубами опять бороться за власть, и потому сейчас всячески гадит и саботирует в стране, и его цитаждель-это львоский округ, потому что в самом Львове ему Садовой нос утёр
    но ему уже не вернуться ни за какие деньги, даже не мечтайте, а значит не будет котлов
    Пипец, сколько букво-цифровых масковских ботов повылезало в спортивных темах. А ну брысь в свои мокшанские болота!
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:28
    +2
    vivl04, 03.08.2021 11:16
    ты совсем плохой, и видать с польской грядки строчишь)))
    он уже даже извинился за те слова в июне 2014!
    Гугл помнит всё! ищи...
    Може він і вибачився, бо порядна людина, а ти брешеш, як сивий мєрін, бо в червні 2014-го нічого цього ще не було, і вибачатись він не міг.Гугл тобі в поміч.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 03.08.2021 11:27
    +7
    kadaad ., 03.08.2021 10:24
    Это ему не кнопки в зраде нажимать.
    Я вообще терпеть не могу нынешнюю зелень во власти, но давайте отделять мух от котлет. Беленюк классный спортсмен, и мы все как украинцы должны его поддерживать. У нас слава Богу не диктаторский режим, как у северных и восточных соседей, политические взгляды того или иного спортсмена не должны волновать, когда они представляют свою страну.
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:24
    +6
    vivl04, 03.08.2021 11:04
    це той, кто обещал победить за часы, а сам загнал войска в котлы, от Южного, до Иловайска и Дебальцево
    а потом подписал уже всякие минские соглашения
    которые можно было подписывать ещё турчинову в марте! и никто бы не погибал
    По-перше, вчи мову, недоумок,по-друге, Порох нічого не обіцяв такого, він говорив, що звільне Україну від сепаратістів і терористів, ніхто не обіцяв перемогти паРашу, яка в липні-серпні, коли наші звільнили 2/3 і йшли по границі, спочатку почала обстрілювати з Градів з своєї території, а потім ввела регулярні війська.Президент не заганяє в котли, для цього є військове керівництво, а тоді ще були добробати, якими керувавли семенченки,ківи,білецькі та інші пацріоти на службі у бєні, як і теперішній гідрант.Тому про Іловайск,краще не пи"діти, бо це для бидла, а Дебальцево-це краща операція по виходу з оточення, з мінімальними втратами.Вчи новітню історію України і не читай паРашинське лайно.
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 11:20
    -8
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:15
    Юзік, такий же чесний,як зеля,ківа,опзжопа та інша наволоч.Пороха не чіпайте, кращого Президента в Україні не було, і не скоро ще буде.Мазепу, не треба обливати лайном, бо воно кацапське.
    той "кращий" об!цяв зубами опять бороться за власть, и потому сейчас всячески гадит и саботирует в стране, и его цитаждель-это львоский округ, потому что в самом Львове ему Садовой нос утёр
    но ему уже не вернуться ни за какие деньги, даже не мечтайте, а значит не будет котлов
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 11:16
    -3
    ProtivSystemy, 03.08.2021 11:12
    Нагадай, коли це він обіцяв перемогти за години?
    Котли, які організувала кацапська наволоч і обстрілювала українську армію з території РФ, скінчились ще в 2015 році! З того часу всі котли вже були для російських окупантів і кожен день ця сволота знищувалась!
    ты совсем плохой, и видать с польской грядки строчишь)))
    он уже даже извинился за те слова в июне 2014!
    Гугл помнит всё! ищи...
    Николай Хомяков
    Николай Хомяков, 03.08.2021 11:15
    +5
    UKRBEST, 03.08.2021 10:01
    Юзік - чесна людина, Беленюк також А рівень Ківи, дорівнює Порошенко-Медведчуку. Ти вже дістав засмічювати Олімпійськи теми, своїм сектанством.
    Юзік, такий же чесний,як зеля,ківа,опзжопа та інша наволоч.Пороха не чіпайте, кращого Президента в Україні не було, і не скоро ще буде.Мазепу, не треба обливати лайном, бо воно кацапське.
    ProtivSystemy
    ProtivSystemy, 03.08.2021 11:12
    +7
    vivl04, 03.08.2021 11:04
    це той, кто обещал победить за часы, а сам загнал войска в котлы, от Южного, до Иловайска и Дебальцево
    а потом подписал уже всякие минские соглашения
    которые можно было подписывать ещё турчинову в марте! и никто бы не погибал
    Нагадай, коли це він обіцяв перемогти за години?
    Котли, які організувала кацапська наволоч і обстрілювала українську армію з території РФ, скінчились ще в 2015 році! З того часу всі котли вже були для російських окупантів і кожен день ця сволота знищувалась!
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 11:04
    -8
    Ebalvaswrot Ebal, 03.08.2021 11:01
    Порошенко це той хто називав ворога ворогом і вів з ним війну. ЗЕля це ЗРАДНИК, який до цього був просто гнусявим наркоманом і поганим клоуном і як раз його вважати проукаїнським політиком може тільки повний бовдур.
    це той, кто обещал победить за часы, а сам загнал войска в котлы, от Южного, до Иловайска и Дебальцево
    а потом подписал уже всякие минские соглашения
    которые можно было подписывать ещё турчинову в марте! и никто бы не погибал
    vivl04
    vivl04, 03.08.2021 11:02
    -7
    mayakovskiy1, 03.08.2021 10:55
    Порошенко просто сивий алкоголік, вважати його проукаїнським політиком може тільки бовдур. І так він з Мертвчуком це чудовий тандем перевірений роками)
    он уже бросил бухать из-за диабета, потому и беснуется