«Таке буває раз на мільйон». Куліш пояснив, чому влучив в чужу мішень

Куліш закінчив фінал 8-м

«Таке буває раз на мільйон». Куліш пояснив, чому влучив в чужу мішень
© facebook.com/olympicua

У фіналі Олімпіади зі стрільби 50 м з трьох положень українець Сергій Куліш боровся за медаль, проте в одній зі спроб випадково влучив в чужу мішень.

Це відкинуло Сергія на останне 8-е місце.

«Помилка? Влучив не в свою мішень. У мене розстебнувся ґудзик, відчув дискомфорт. А час іде, потрібно стріляти. Таке трапилося. Звичайно, без настрою. З суддями якраз обговорили цей момент».

«Напевно, хвилювання зіграло роль. Важко пояснити. Таке буває раз на мільйон, і це трапилося зі мною. Важко щось говорити», - сказав Куліш.

Джерело — UA: ПЕРШИЙ

(284 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Henriklarsson11
    Henriklarsson11, 02.08.2021 12:38
    +23
    раз на мільон, але саме у фіналі олімпіади яка буває раз на 4 роки. мда
    AЛВ
    AЛВ, 02.08.2021 12:18
    +22
    Це просто якийсь 3,14здець........
    Katya
    Katya, 02.08.2021 12:15
    +19
    Шо? Який гудзик, ну це ж смішно. Чувак ти попав в ужу мішень, я не знаю як це можна виправдати.
    Владислав Сорока
    Владислав Сорока, 02.08.2021 13:15
    +18
    Краще б вже у якогось москаля там стрельнув!..
    István István
    István István, 02.08.2021 15:15
    +15
    Я в п'ятницю йшов на роботу...бачу - на кросівках шнурки розв'язались... зав'язав і йду далі ...прийшов на роботу, відпрацював весь день і тільки пізніше зрозумів, що коли зав'язував шнурки, то трохи розвернувся і пішов не на свою фірму, а на зовсім іншу .......от хіба так я можу перевести цей звиздець на середньостатистичного працівника, а не спортсмена
    xerx
    xerx, 02.08.2021 14:48
    +12
    Это не олимпийская медаль, а премия Дарвина!
    Trollface
    Trollface, 02.08.2021 12:57
    +12
    Это тоже самое, что забить в свои ворота.
    Михаил Шкуренков
    Михаил Шкуренков, 02.08.2021 12:48
    +12
    Серега молодец. Стрелял хорошо. Как же ему сейчас хреновр ((((
    Igor Krasnenko
    Igor Krasnenko, 02.08.2021 12:27
    +12
    Pavel Boyarchuk, 02.08.2021 12:21
    РОК мабуть радіє.
    якось пофіг на країну без флагу
    Astra
    Astra, 02.08.2021 12:24
    +11
    Плохому танцору пуговица мешает. Домрачева помню тоже то шмалять не по своим мишеням начнет то уедет к черту на рога)))
    sergalis
    sergalis, 02.08.2021 15:45
    +8
    Как так можно, это же ОИ, блин люди к этому всю жизнь идут, а этот дятел ..., Нет слов. Как же много в этот раз повезли туристов в Токио. Лучше бы эти деньги вложили в перспективу.
    lenares85
    lenares85, 02.08.2021 22:57
    +7
    так попал хоть тема не раскрыта
    Сергій Леонідович Литвиненко
    Сергій Леонідович Литвиненко, 02.08.2021 12:22
    +6
    Katya, 02.08.2021 12:15
    Шо? Який гудзик, ну це ж смішно. Чувак ти попав в ужу мішень, я не знаю як це можна виправдати.
    Он перепутал мишени из-за посторонних моментов. Это очевидно
    Pavel Boyarchuk
    Pavel Boyarchuk, 02.08.2021 12:21
    +6
    РОК мабуть радіє.
    Сергей Иванамофф
    Сергей Иванамофф, 03.08.2021 00:01
    +5
    Это уже паралимпиада началась?
    Pavel Boyarchuk
    Pavel Boyarchuk, 02.08.2021 12:35
    +4
    Зараз в Україні, на сучасному етапі розвитку суспільства та Держави, в цілому, на основі аналізу та синтезу формування і використання фінансових ресурсів Держави, створюються умови для розвитку системи спортивного виховання Нації, з метою підвищення ефективності використання основних спортивних споруд, для здобуття величезної кількості золотих нагород на наступних Олімпійських іграх! (промова для Президента за результатами цієї Олімпіади)
    Andres
    Andres, 02.08.2021 16:08
    +3
    Хотів мабуть непомітно супернику зіпсувати влучність стрільби по мішені
    Andres
    Andres, 02.08.2021 16:07
    +3
    István István, 02.08.2021 15:15
    Я в п'ятницю йшов на роботу...бачу - на кросівках шнурки розв'язались... зав'язав і йду далі ...прийшов на роботу, відпрацював весь день і тільки пізніше зрозумів, що коли зав'язував шнурки, то трохи розвернувся і пішов не на свою фірму, а на зовсім іншу .......от хіба так я можу перевести цей звиздець на середньостатистичного працівника, а не спортсмена
    То це ще добре , що комусь іншому шнурівки не зав’язав
    Astra
    Astra, 02.08.2021 12:49
    +3
    Pavel Boyarchuk, 02.08.2021 12:21
    РОК мабуть радіє.
    Да всем по барабану, олимпиаду наверное только Владивосток с Хабаровском смотрит.
    Standard
    Standard, 02.08.2021 12:27
    +3
    Katya, 02.08.2021 12:15
    Шо? Який гудзик, ну це ж смішно. Чувак ти попав в ужу мішень, я не знаю як це можна виправдати.
    Смішно коли поспішаєш, вам розстебнули гудзик, і в темряві попали не в ту мішень.
    А це спорт.