Андрій ПЯТОВ: «Ахметов Славу Шевчука вічно ловив, пореготати можна було»

Воротар розповів, яку роль президент «Шахтаря» відіграє в житті клубу

Андрій ПЯТОВ: «Ахметов Славу Шевчука вічно ловив, пореготати можна було»
© ФК Шахтар Донецьк. Андрій Пятов

Голкіпер донецького «Шахтаря» Андрій Пятов розповів, яку роль в його житті зіграв президент клубу Рінат Ахметов.

«Це особистість. Можуть зателефонувати й сказати, що Рінат Леонідович хоче поговорити. А ти їдеш по автобану і шукаєш, де можна припаркуватися. Переживаєш, бо розумієш, що це людина такого рівня. А потім в розмові розумієш, що він до тебе ставиться добре, завжди цікавиться твоєю думкою. А потім дивишся - а ти вже годину з ним розмовляєш.

Він може годину з тобою поговорити про твою думку, про команду, про твоє бачення футболу, може напхати. Був момент, коли ми грали на Кубок проти донецького Металурга. Мені тоді забив Коля Морозюк. Заходимо в роздягальню, а президент говорить: «Що ти там ловиш?». Я кажу: «Так рикошет був». Відповідь: «Так мені все одно, реагувати треба». Я такий: «Все зрозумів». Може і напхати, але він дуже любить своїх футболістів і поважає. Звичайно, не вистачає його зараз на матчах.

Раніше завжди 2-3 рази на тиждень бачилися перед іграми. Славу Шевчука вічно ловив, знаєш, поржати можна було. Президент завжди був з командою. Зараз все змінилося. Останній раз бачилися три роки тому, коли ми стали чемпіонами. Він три або чотири рази йшов - прощався і не міг піти.

Я думаю, можна його грою повернути на трибуни. А потім записати б відеозвернення, щоб він повернувся, нам його не вистачає. Ми хочемо набрати таку форму, щоб він приїхав, а ми видали самий максимум», - сказав Пятов.

Раніше Пятов розповів, чому вирішив продовжити контракт з «Шахтарем».

Джерело — BurBuzz

(88 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Servicant
    Servicant, 03.08.2021 12:17
    +1
    Сейчас поржать можно с самого Пятова, как он пытается не дать себя забыть, привлекая внимание уже не игрой, но своими высказываниями.
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.08.2021 18:20
    +1
    Игорь Петров, 01.08.2021 16:12
    Вам не угодишь, социализм не нравился, западло было на государство работать, устроили декоммунизацию, теперь капиталисты не устраивают, на их благосостояние пахать не хочется, увы, третьего политического устройства человечество ещё не придумало.
    Ваш коментар недолугий.В Україні побудована кучмою олігархічна система. Чого немає в жодній розвинутій країні. Це ніякий не капіталізм, це олігархізм. Потрібна чесна конкуренція та вільний ринок.
    Face Control
    Face Control, 01.08.2021 18:07
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 01.08.2021 16:28
    Бог Украины
    Не, это явно перебор, но Ринат Леонидович топ.
    zhyr
    online
    zhyr, 01.08.2021 17:12
    +3
    "Ринат Леонидович, дай пописять...." ))))
    Interstellar Петрович
    Interstellar Петрович, 01.08.2021 16:38
    +1
    Не ходит на стадион. Боится повторить судьбу своего дяди.
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 01.08.2021 16:28
    -3
    Face Control, 01.08.2021 15:04
    Ринат Леонидович лучший президент, с этим глупо спорить.
    Бог Украины
    Игорь Петров
    online
    Игорь Петров, 01.08.2021 16:12
    +2
    umnuy2, 01.08.2021 15:24
    все они там олигархи и наши и снговские...а мы плибеи пашем тут приносим им барыши,а потом ещё в рот им заглядываем чтобы тарифы не подняли и сказали какой путь верный
    Вам не угодишь, социализм не нравился, западло было на государство работать, устроили декоммунизацию, теперь капиталисты не устраивают, на их благосостояние пахать не хочется, увы, третьего политического устройства человечество ещё не придумало.
    bullyUA
    online
    bullyUA, 01.08.2021 16:06
    +4
    Face Control, 01.08.2021 15:04
    Ринат Леонидович лучший президент, с этим глупо спорить.
    Лучшим бригадиром был Алек Грек (Ахатий Брагин). Но рыжий его взорвал на стадионе Шахтер и стал самым богатым в Украине. А чтобы стадион Шахтер не наводил грустные воспоминания, построил Донбасс Арену.
    апк
    апк, 01.08.2021 15:56
    +3
    Ловил Шевчука с перегаром или голым в бане?)
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.08.2021 15:52
    +4
    Якби Зеленський не був боягузом, то рудий злодій та вбивця ахмєтов давним давно б сидів на зоні.
    Trollface
    online
    Trollface, 01.08.2021 15:49
    +2
    Слава Шевчук визжал как свинья, когда его менты взяли за яйца.
    ares10
    ares10, 01.08.2021 15:46
    +3
    а Ахметов заходив із пустими руками чи ні? якщо заносив із барского плеча призові а тепер не хоче Пятова можна зрозуміти
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 01.08.2021 15:45
    +8
    Ему на нары нужно тому ахметаву, а не на трибуны, Пятов ты чего
    Fair Play
    Fair Play, 01.08.2021 15:45
    +1
    Тут бульбашці Тімановську пресують,а спорт УГА про ахметика...!!!???
    PomoikaZE
    PomoikaZE, 01.08.2021 15:38
    +4
    Face Control, 01.08.2021 15:04
    Ринат Леонидович лучший президент, с этим глупо спорить.
    Лучший бригадир - это да.
    VK-Sport
    online
    VK-Sport, 01.08.2021 15:28
    +7
    Не, ну Славу Шевчука не только Р.Л. ловил. На Леси тоже словили недавно, когда тот пописять захотел.
    umnuy2
    online
    umnuy2, 01.08.2021 15:24
    +2
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 15:19
    Да, в гудок дує знатно... І в Лондоні освоївся непогано...
    все они там олигархи и наши и снговские...а мы плибеи пашем тут приносим им барыши,а потом ещё в рот им заглядываем чтобы тарифы не подняли и сказали какой путь верный
    umnuy2
    online
    umnuy2, 01.08.2021 15:22
    +4
    DK1970, 01.08.2021 15:11
    А чё прощались? В Киеве живёте оба. Что мешает видеться?
    вам же сказали надо видеобращение....это как духа вызывать полтергейста
    ALKOSruLKA
    online
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 15:19
    +11
    Face Control, 01.08.2021 15:04
    Ринат Леонидович лучший президент, с этим глупо спорить.
    Да, в гудок дує знатно... І в Лондоні освоївся непогано...
    Fangold
    online
    Fangold, 01.08.2021 15:19
    -8
    Face Control, 01.08.2021 15:04
    Ринат Леонидович лучший президент, с этим глупо спорить.
    України