Обійшовся недорого. Відомо, скільки Металіст заплатив за Матеуса Пейшото

Угода, як і обіцяв Євген Красніков, не вдарить по бюджету харків'ян

Обійшовся недорого. Відомо, скільки Металіст заплатив за Матеуса Пейшото
© Instagram. Матеус Пейшото

Напередодні харківський «Металіст» офіційно підтвердив факт покупки 25-річного бразильського форварда «Ред Булл Брагантіно» Матеуса Пейшото.

Суму угоди сторони вирішили не розголошувати, проте, за даними Transfermarkt, вона склала 180 тисяч євро, при тому, що на цьому порталі футболіст оцінюється в 700 тисяч євро.

Для Матеуса Пейшото «Металіст» стане першим закордонним клубом в кар'єрі. Раніше він грав виключно за бразильські команди.

Нагадаємо, один з керівників оновленого «Металіста» Євген Красніков заявляв, що концептуально планується зробити в Харкові топову команду за невеликі гроші.

Джерело — Transfermarkt

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SportsMan
    SportsMan, 01.08.2021 19:55
    0
    апк, 01.08.2021 16:41
    Шо та пей, а потом разберёмся) Хорошо, хоть не Пейводку.
    Не, шо попало пить - не годится.
    апк
    апк, 01.08.2021 16:41
    -1
    Шо та пей, а потом разберёмся) Хорошо, хоть не Пейводку.
    AShevaK83
    AShevaK83, 01.08.2021 13:24
    -3
    Васильев Юрий, 01.08.2021 10:52
    Тебе бы к доктору,но зачем тратить деньги на лекарства.
    Да, тебе бы к окулисту, но зачем тратится если больной не излечим!
    Лео Леон
    online
    Лео Леон, 01.08.2021 12:50
    -4
    Коли вже посилять ліміт на легіонерів? Харківським хлопцям де грати?
    KARABAS55
    KARABAS55, 01.08.2021 12:37
    +1
    Влад Тараненко, 01.08.2021 10:31
    Я не понимаю бразильцев. То всяких Андре продают за 10 млн долларов, то лучшего бомбардира Серии А за 3 копейки.
    Контракт у него на исходе, и не такой он уж забивало как его пиарят наши СМИ. Но для первой лиги это конечно ТОПЧИК 100%.
    cucumber
    cucumber, 01.08.2021 11:12
    +5
    AShevaK83, 01.08.2021 10:39
    Зачем тратить большие деньги на игроков если можно просто покупать судей и побеждать! Судьи дешевле!
    потому что это твои личные интерпретации, основанные на твоем опыте и мировоззрении
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 01.08.2021 10:56
    +1
    Влад Тараненко, 01.08.2021 10:31
    Я не понимаю бразильцев. То всяких Андре продают за 10 млн долларов, то лучшего бомбардира Серии А за 3 копейки.
    Він в минулом році навіть у Серії Б майже нічого не забив і йому вже 25 років. Може, ще і контракт закінчувався. По суті останні два місяці - це єдиний його результативрий відрізок за всю кар'єру.
    Васильев Юрий
    Васильев Юрий, 01.08.2021 10:52
    +14
    AShevaK83, 01.08.2021 10:39
    Зачем тратить большие деньги на игроков если можно просто покупать судей и побеждать! Судьи дешевле!
    Тебе бы к доктору,но зачем тратить деньги на лекарства.
    AShevaK83
    AShevaK83, 01.08.2021 10:39
    -22
    Зачем тратить большие деньги на игроков если можно просто покупать судей и побеждать! Судьи дешевле!
    Влад Тараненко
    online
    Влад Тараненко, 01.08.2021 10:31
    +1
    Я не понимаю бразильцев. То всяких Андре продают за 10 млн долларов, то лучшего бомбардира Серии А за 3 копейки.