Французька шаблістка звинуватила росіянок у нечесній боротьбі

Сесілія Берді незадоволена поведінкою суперниць у фіналі

Французька шаблістка звинуватила росіянок у нечесній боротьбі
© Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна Франції з жіночої шаблі вперше завоювала медаль Олімпійських ігор, посівши друге місце. У фіналі француженки програли команді ОКР.

Одна з учасниць французької збірної Сесілія Берді розповіла про неспортивну поведінку росіянок у фіналі.

«Як тільки ми починали відновлювати контроль, бум, вони щось придумували, і все починалося знову. Але це обман! Вони робили 2-3 уколи і відразу говорили: «Вибачте, щось потрапило мені в очі». І ось у них вже є дві хвилини на перепочинок.

Нікітіна двічі змінювала шаблю? Я знала, що вона це зробить! Вони роблять два уколи і потім: «Вибачте, у мене зброя зламана»... Це працювало! Я відчуваю велику повагу до Нікітіної, вона була дуже сильною, саме вона дозволяє їм бути олімпійськими чемпіонами. Я відчувала, що вона панікувала, вона дивилася на мене, ви навіть не уявляєте, які у неї були очі, це було щось».

Джерело — L'Equipe

(143 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    апк
    апк, 01.08.2021 11:37
    -1
    Есть регламент и арбитры. Раз не было замечаний, то пусть следят за своими футболистами на поле.
    fifadinamo
    fifadinamo, 01.08.2021 10:37
    +3
    І шо тут ваяють мордорські оркі? Біжи на свої гіляки... На цьому сайті роботи альоши прирівняні до мешканців каналізаційного колектора, а воно тобі треба
    Astra
    Astra, 01.08.2021 09:13
    -4
    А когда при в футболе при 0:1 ауты по 1 минуте бросают, или около углового флага танцы устраивают это нормально? Я уж не говорю про валяние при малейшем касании.
    Поэтому как говорится игра забывается счёт остаётся! Селяви ))))
    Alex Suz
    Alex Suz, 01.08.2021 08:09
    +12
    Ужасно это. И прискорбно и стыдно
    Позор короче
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 01.08.2021 05:32
    +18
    Elaiz, 01.08.2021 04:22
    русские молодцы, все правильно делали, не только же итальянцам можно играть в свои игры, франция и россия две сильнейшие сборные по женской сабле уже лет 5, девчонки уважают друг друга, много финалов уже было, франция приезжала в РФ на экономический форум, показательные бои устраивали, ну а Никитина золотая девчонка, только вышла из юниоров и сделала победу на ЧМ19 года разгромив всех 3 француженок и вчера переломила ход встречи
    смешной, цапы и честность - это полный бред. У русских на генетическом уровне подлость заложена в крови.
    Elaiz
    Elaiz, 01.08.2021 04:22
    -40
    русские молодцы, все правильно делали, не только же итальянцам можно играть в свои игры, франция и россия две сильнейшие сборные по женской сабле уже лет 5, девчонки уважают друг друга, много финалов уже было, франция приезжала в РФ на экономический форум, показательные бои устраивали, ну а Никитина золотая девчонка, только вышла из юниоров и сделала победу на ЧМ19 года разгромив всех 3 француженок и вчера переломила ход встречи
    alefteev77
    alefteev77, 01.08.2021 04:05
    +25
    Це ж "духовні" росіяни, вони дуже вірять в Бога - тому вони "не брешуть", "не чинять зла" і "дуже благородні". І бігають в церкву після всього цього.
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 01.08.2021 04:01
    +27
    Чесність і орки? Ви про що? Це несумісні
    поняття.