Андрій ПЯТОВ: «Де Дзербі – футбольний маніяк, він зламав мені мозок»

Голкіпер «Шахтаря» – про нового головного тренера

Андрій ПЯТОВ: «Де Дзербі – футбольний маніяк, він зламав мені мозок»
© ФК Шахтар Донецьк. Андрій Пятов

Голкіпер донецького «Шахтаря» Андрій Пятов розповів про перше враження від роботи під керівництвом Роберто Де Дзербі.

«Де Дзербі прийшов і зламав мені мозок в хорошому сенсі. Я не бачив, щоб так хтось грав у футбол. Він вірить у свій футбол, прищеплює це. Він сам говорить: «Я в шоці! Не чекав, що ви за місяць так легко сприймете те, що я хочу». Воротарі грають одну з ключових ролей, просто все залежить від суперника.

Йому подобається грати проти сильного суперника, який буде пресингувати. Він - футбольний маніяк, в хорошому сенсі», - сказав Пятов.

Читайте також: Роберто Де Дзербі: про життєву філософію, помилки та вибір на користь «Шахтаря»

 

Джерело — BurBuzz

(116 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Interstellar Петрович
    Interstellar Петрович, 01.08.2021 03:23
    +1
    У Пятова производственная травма.
    ass36
    ass36, 31.07.2021 16:05
    +1
    Обычный пизд@бол этот Де Дзербі, пирамиды строятся на лохах и каждый лох думает что он король.
    makss7777
    makss7777, 31.07.2021 16:00
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергій Леонідович Литвиненко, 31.07.2021 15:55
    Мозг у тебя сломан давно. Ну судя по фото в обнимку с террористами
    Петра яготинскся где пропадала ?что как там у руской армии игроков в долг взяли ,а разпятилетние ??
    Сергій Леонідович Литвиненко
    Сергій Леонідович Литвиненко, 31.07.2021 15:55
    -1
    Мозг у тебя сломан давно. Ну судя по фото в обнимку с террористами
    Nashwill
    Nashwill, 31.07.2021 15:39
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 31.07.2021 15:32
    То, чего у тебя явно нет.
    Зате в тебе аж два. І обидва в сраці
    Face Control
    Face Control, 31.07.2021 15:32
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    zzg77, 31.07.2021 14:15
    Что, что сломал???
    То, чего у тебя явно нет.
    Serg Wojcev
    Serg Wojcev, 31.07.2021 15:31
    -2
    нельзя сломать то чего нет
    Bolshoi
    Bolshoi, 31.07.2021 15:28
    +3
    Вратари играют одну из ключевых ролей играют в таком, просто все зависит от соперника.
    -------------------

    Так вот она какая, военная тайна Зебры.
    Alexsandr B
    Alexsandr B, 31.07.2021 14:31
    0
    Да, только ты основным при нем уже не будешь...поздно сломал...
    zzg77
    zzg77, 31.07.2021 14:15
    -2
    Что, что сломал???
    0933333333
    0933333333, 31.07.2021 13:59
    0
    Пока бегают, там посмотрим
    umnuy2
    umnuy2, 31.07.2021 13:42
    +8
    Посмотрим против быстрых сильных как вы сыграете в ЛЧ а не с бедными нищими командами.
    Эксперименты дают либо провал либо улучшение результата.
    Trollface
    Trollface, 31.07.2021 13:34
    -9
    Пятов никогда умом не отличался.