Анонс Олімпіади на 31 липня. Коли і в яких видах виступлять українці?

У 8-й день Олімпійських ігор буде розіграно 21 комплект нагород

Анонс Олімпіади на 31 липня. Коли і в яких видах виступлять українці?
© Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Sport.ua в спецпроекті «Україна на Олімпіаді в Токіо» cпільно з FAVBET анонсує 8-й день змагань в Японії.

31 липня в 8-й день Олімпійських ігор 2020 у Токіо буде розіграний 21 комплект медалей.

Україна має тільки один реальний шанс на медаль в цей день. Це антирекорд, так мало українців у фіналах медальних видів за день ще не було.

Перша ракетка України Еліна Світоліна проведе матч за бронзову медаль проти Єлєни Рибакіної з Казахстану. Матч розпочнеться не раніше 10:30 за Києвом.

У стрибках на батуті о 07:00 відбудеться кваліфікація, в якій виступить українець Микола Просторов. 8 з 16 спортсменів вийдуть у фінал, який розпочнеться о 08:50.

Кілька українських олімпійців вийдуть на арену змагатися в кваліфікаціях у легкій атлетиці. У бігу на 400 м з бар'єрами виступлять Анна Рижикова, Вікторія Ткачук, Марія Миколенко. Метати диск буде Наталія Семенова, а Владислав Мазур проведе кваліфікацію в стрибках в довжину.

19-річний плавець Владислав Бухов виступить у півфіналі на 50 м в/с, куди він відібрався з 5-м результатом у попередніх запливах.

Getty Images/Global Images Ukraine. Владислав Бухов

У 8-й день буде розіграний 21 комплект медалей:

  • 01:30. Тріатлон. Змішана естафета
  • 03:00. Стендова стрільба. Змішані команди, трап
  • 04:30. Плавання. Чоловіки, 100 м батерфляєм. Жінки, 200 м на спині, 800 м в/с. Змішана естафета 4х100 м
  • 06:00. Вітрильний спорт. Медальні гонки, RS: X, чоловіки і жінки
  • 06:00. Кульова стрільба. Жінки, гвинтівка, 50 м з трьох положень
  • 07:00. Стрибки на батуті. Чоловіки, індивідуальні змагання.
  • 08:45. Стрільба з лука. Чоловіки, індивідуальний турнір
  • 09:50. Важка атлетика. Чоловіки, 81 кг
  • 10:30. Регбі-7. Жінки, фінал
  • 11:00. Дзюдо. Змішаний командний турнір
  • 12:00. Теніс. Жінки, одиночний фінал
  • 12.00. Бадмінтон. Чоловіки, пари
  • 12:30. Фехтування. Жінки, шабля, команди
  • 13.00. Легка атлетика. Чоловіки, диск. Жінки, 100 м. Змішана естафета 4х400 м
  • 13:50. Важка атлетика. Чоловіки, до 96 кг

Українці в 8-й день Олімпійських ігор 2020

  • 03:00. Легка атлетика. Жінки, 400 м з/б. Кваліфікація. Анна Рижикова, Вікторія Ткачук, Марія Миколенко (Україна)
  • 03:30. Легка атлетика. Жінки, диск. Кваліфікація. Наталя Семенова (Україна)
  • 05:15. Плавання. Чоловіки, 50 м в/с. Півфінал. Владислав Бухов (Україна)
  • 07:00. Стрибки на батуті. Чоловіки, особистий турнір. Кваліфікація. Микола Просторов (Україна)
  • 10:30. Теніс. Жінки. Матч за бронзу. Еліна Світоліна (Україна) – Олена Рибакіна (Казахстан)
  • 13:10. Легка атлетика. Чоловіки, стрибки у довжину. Кваліфікація. Владислав Мазур (Україна)

Розклад телетрансляцій на каналі UA: Перший

  • 01:30. Тріатлон
  • 03:00. Легка атлетика
  • 04:30. Плавання
  • 06:20. Вітрильний спорт
  • 07:30. Стрибки на батуті
  • 09:30. Стрільба з лука
  • 10:30. Студія Олімпійські ігри
  • 11:00. Футбол. Теніс
  • 13.00. Легка атлетика
  • 16:30. Студія Олімпійські ігри

Скільки медалей виграє Україна на Олімпійських іграх в Токіо

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 31.07.2021 14:44
    -1
    Никогда бы не подумал, что после бронзы будут слёзы счастья!
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 12:25
    -1
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:51
    Газпром вже офіційний спонсор Олімпіади чи ні?
    Як там Путін,дзюдо дивиться,переживає?
    Astra
    Astra, 31.07.2021 09:54
    -2
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:51
    Газпром вже офіційний спонсор Олімпіади чи ні?
    Он спонсор ЛЧ надеюсь в этом году их ожидание как и в прошлые останутся в группе.
    Что касается ОИ в любом случае там есть взносы которые платит федерации спорта поэтому не исключаю что деньги от газпрома ОИ получает.
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:51
    +3
    Astra, 31.07.2021 09:41
    На самом деле это должно было произойти поэтому нечему удивляться, в России такое тоже было.
    38 летняя Солодуха с таким результатом вообще не понятно зачем ехала, если только просто джапан посмотреть.
    Сейчас наступает стадия огонии, потом будет легче!
    Есть молодые ребята которые показали и показывают хороший результат их важно не потерять.
    Газпром вже офіційний спонсор Олімпіади чи ні?
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:47
    +5
    aleks8-48, 31.07.2021 09:35
    У Украины ещё есть шансы в легкой атлетике,худ.гимнастике,синхр.плавание,м
    В художній гімнастиці не має,там Вінер-Борзова-Усманова все розподілила.
    Astra
    Astra, 31.07.2021 09:41
    -1
    adidas77, 31.07.2021 09:08
    Жесть полнейшая!
    То что творится у нас сейчас в спорте!
    Реакция позорного канала UA Перший, это вообще без коммнтариев!
    На самом деле это должно было произойти поэтому нечему удивляться, в России такое тоже было.
    38 летняя Солодуха с таким результатом вообще не понятно зачем ехала, если только просто джапан посмотреть.
    Сейчас наступает стадия огонии, потом будет легче!
    Есть молодые ребята которые показали и показывают хороший результат их важно не потерять.
    aleks8-48
    aleks8-48, 31.07.2021 09:35
    -2
    У Украины ещё есть шансы в легкой атлетике,худ.гимнастике,синхр.плавание,м
    Artem79
    Artem79, 31.07.2021 09:31
    -2
    Сябр перепрыгал китайца - маладэц
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:30
    +3
    Олег Молодов, 31.07.2021 08:54
    Ага.. Говорит - я еще не осознаю, что это ОИ.... Уже вылетел, но ещё не понял, где выступал. Эпично.
    Всі інші усвідомлюють:пусті трибуни,щоденні тести на ковід,ізоляція в олімпійському селищі,просто суцільне свято. Турист-це отримати одну з шістнадцяти світових ліцензій?
    aleks8-48
    aleks8-48, 31.07.2021 09:30
    0
    У Украины ещё есть шансы в легкой атлетике,худ.гимнастике,синхр.плавание,м
    adidas77
    adidas77, 31.07.2021 09:08
    +7
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:05
    Як вам інтерв'ю Просторова? Лише дві тези:"Покажіть результат і у вас все буде" та:"Ось батут іди стрибай".І далі "суспільне" перериває трансляцію і на двох платформах демонструє теніс.
    Жесть полнейшая!
    То что творится у нас сейчас в спорте!
    Реакция позорного канала UA Перший, это вообще без коммнтариев!
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 09:05
    +6
    Tka4enko_855, 31.07.2021 08:40
    Все отпрыгал ещё один турист
    Як вам інтерв'ю Просторова? Лише дві тези:"Покажіть результат і у вас все буде" та:"Ось батут іди стрибай".І далі "суспільне" перериває трансляцію і на двох платформах демонструє теніс.
    adidas77
    adidas77, 31.07.2021 09:05
    +5
    Tka4enko_855, 31.07.2021 08:40
    Все отпрыгал ещё один турист
    Ты лучше не трави спортсмена, а послушай его интервью!
    Этот крик души нашего спортсмена, на которых ложат болт у нас в стране при подготовке!
    Откуда там взяться результату?
    adidas77
    adidas77, 31.07.2021 09:03
    +5
    vov4ik90kk, 31.07.2021 01:05
    В очередной раз поражает осведомленность редакторов СПОРТ.ЮА. В прыжках на батуте завтра после квалификации сразу будет финал. И там выступает наш спортсмен, как они и написали. А у него всегда есть шансы попасть и в финал, и в медали (пусть и малый), так как прыжки на батуте - очень непредсказуемый вид спорта.
    Слышали только что интервью Николая Просторова (батут)
    Это просто отчаяние и крик души спортсмена!
    О том что творится сейчас в нашем спорте!
    А мы хотим каких то результатов в итоге...
    И кстати как вам реакция журналистов с UA Перший на это интервью отчаявшегося спортсмена?
    Она просто никакая и они тупо ушли от этой темы
    Мыши позорные!
    Главное-впереди
    Главное-впереди, 31.07.2021 08:55
    -7
    Без борща со шкварками они там еле ноги тягают. Суши это не для них.
    Первый раз посмотрел матч Элины с самого начала, и она проиграла, как школьница. Значит сегодня включу трансляцию аж в 11:30)))
    Олег Молодов
    online
    Олег Молодов, 31.07.2021 08:54
    0
    Tka4enko_855, 31.07.2021 08:40
    Все отпрыгал ещё один турист
    Ага.. Говорит - я еще не осознаю, что это ОИ.... Уже вылетел, но ещё не понял, где выступал. Эпично.
    Tka4enko_855
    Tka4enko_855, 31.07.2021 08:40
    +2
    Все отпрыгал ещё один турист
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 31.07.2021 07:46
    +7
    vov4ik90kk, 31.07.2021 01:05
    В очередной раз поражает осведомленность редакторов СПОРТ.ЮА. В прыжках на батуте завтра после квалификации сразу будет финал. И там выступает наш спортсмен, как они и написали. А у него всегда есть шансы попасть и в финал, и в медали (пусть и малый), так как прыжки на батуте - очень непредсказуемый вид спорта.
    Дійсно непередбачуваний,можливо хтось згадає,як безцеремонно засудили Нікітіна в Пекіні 2008.Думаю,що з того часу нічого не змінилось.
    inspekcha85
    online
    inspekcha85, 31.07.2021 07:41
    -9
    inspekcha85, 31.07.2021 07:14
    Хоть бы пару золотых взяли...позорище.Не стыдно так опускать страну то?!
    Я имел в виду в итоге.Пока что даже намёков нет.
    inspekcha85
    online
    inspekcha85, 31.07.2021 07:14
    -9
    Хоть бы пару золотых взяли...позорище.Не стыдно так опускать страну то?!