ВІДЕО. Ворскла пропустила в меншості і вилетіла з єврокубків

Команда Юрія Максимова залишає Лігу конференцій

ВІДЕО. Ворскла пропустила в меншості і вилетіла з єврокубків
© vorskla.com.ua

У матчі кваліфікації Ліги конференції «Ворскла» за рахунку 2:2 пропустила в додатковий час від КуПСа і вилетіла з єврокубків.

Команда до того моменту грала в меншості.

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 23:39
    0
    Ку да
    П олтавчане
    С мотрели ??!
    UAZAK
    UAZAK, 29.07.2021 22:19
    +1
    ідіоти ............... кому програти хокейному клубу................... 0 повний все я забув за цю річечку
    Олег Судак
    Олег Судак, 29.07.2021 22:06
    0
    І що саме дивно,що зарплата в цих кривоногих більша,ніж,наприклад,в Романчука,Білодід чи Магучіх.
    moysha
    online
    moysha, 29.07.2021 21:52
    +1
    Гнать ко всем чертям очередное
    динамовсуое сердце Максимова
    new0star
    new0star, 29.07.2021 21:43
    -2
    Нічого, в чемпіонаті України реабілітуємося! Ну програли в єврокубках і що?
    З повагою до усіх уболівальників, Ю. Максимов.
    zzg77
    online
    zzg77, 29.07.2021 21:43
    +2
    Должна была играть Десна, а Ворсклу вытащили, поэтому и обкакались! А Жеваго в бегах.
    Марина Гарина
    Марина Гарина, 29.07.2021 21:43
    0
    Далба би... Піде раси кончені...Тварі безмозглі... Альянс су ка знявся іза ху йні... От через що зніматись треба ....Алянс бля дь ...Амбіції вищі за людей... Бо ті люди раби для них... Ганд они кон... Ворскла група підера ст ів ...
    alex73776
    online
    alex73776, 29.07.2021 21:42
    +7
    Пожизненный бан в еврокубки ворскле! На прошлые еврокубки пропустили за 10 секунд до конца матчах каким то аматорам и тут всрались!
    Edel
    Edel, 29.07.2021 21:41
    +1
    Ворскла заслужено програла. КуПс має кращу команду, якісніших гравців. У Ворскли гравці дерев'яні, ні техніки, ні таланту. Де цих гравців знайшли? Позор
    zzg77
    online
    zzg77, 29.07.2021 21:41
    0
    И Пиявко не помог!!!
    new0star
    new0star, 29.07.2021 21:40
    +7
    Такий цирк не часто побачиш. Програли вони, а стидоба у всієї України.
    kum_Poltava_
    online
    kum_Poltava_, 29.07.2021 21:40
    +7
    Стільки помилок на рівному місці я давно не бачив
    PFCLviv
    PFCLviv, 29.07.2021 21:40
    +6
    Колгосп позорний!
    moysha
    online
    moysha, 29.07.2021 21:39
    +2
    Ворсклу курва следом за Альянсом росформировать нафиг.
    Andrii_MKh
    online
    Andrii_MKh, 29.07.2021 21:37
    +5
    Такого бездарного зрелища я давно не видел
    Патлатый под номером 50 явно залетный - оно ж никакущее
    ptl9188
    ptl9188, 29.07.2021 21:37
    +11
    Оце всрались так всрались!!