Українець Кухаревич забив дебютний гол за французький клуб Труа

Молодий форвард підписав контракт з новачком Ліги 1 на 5 років

© ФК Труа. Микола Кухаревич

Український нападник Микола Кухаревич забив дебютний гол за клуб «Труа». Це сталося у товариському матчі проти «Меца» (1:2).

Кухаревич вийшов у основному складі та провів на полі 50 хвилин. На 7-й хвилині українець відкрив рахунок, але потім суперники забили двічі.

Українець підписав контракт з французьким клубом, новачком Ліги 1, на 5 років, до середини 2026 року. У першому турі Ліги 1 суперником «Труа» буде гранд французького футболу – «ПСЖ».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!