Тенісний турнір ОІ-2020. Визначилися всі учасниці 1/2 фіналу

Одна з цих дівчат поїде додому без медалі

Тенісний турнір ОІ-2020. Визначилися всі учасниці 1/2 фіналу
© Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

У середу відбулися матчі 1/4 фіналу одиночного розряду у жінок в рамках тенісного турніру на Олімпіаді в Токіо.
 
Перша ракетка України Еліна Світоліна у двох сетах переграла Камілу Джорджі з Італії і в півфіналі змагатиметься з представницею Чехії Маркетою Вондроушовою. У матчі з чешкою здоров'я підвело іспанку Паулу Бадосу.
 
В іншій частині сітки путівку до фіналу розіграють швейцарка Белінда Бенчіч і Єлена Рибакіна з Казахстану.
 
ОІ-2020. Теніс (жінки). 1/4 фіналу
 
Верхня частина сітки

 Белінда Бенчич [9] –  Анастасія Павлюченкова [13] – 6:0, 3:6, 6:3
 Єлена Рыбакина [15] –   Гарбіньє Мугуруса [7] – 7:5, 6:1

Нижня частина сітки

 Еліна Світоліна [4] –  Каміла Джорджі – 6:4, 6:4
 Маркета Вондроушова –  Паула Бадоса – 6:3 (відмова)

Пари 1/2 фіналу

 Белінда Бенчич [9] –  Єлена Рибакіна [15]
 Еліна Світоліна [4] –  Маркета Вондроушова

Джерело — Sport.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Павел СН
    Павел СН, 28.07.2021 19:56
    0
    euro2012_za_2012euro, 28.07.2021 12:20
    Не забываем !
    Заводим будильники пораньше.
    Романчук 800 м в/с.
    Финал соревнований состоится в четверг, 29 июля. Заплыв начнется в 04:30 по киевскому времени.
    А потом теннис...
    теннис 12-00
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 28.07.2021 12:48
    -1
    Александр Галецкий, 28.07.2021 12:04
    Есть уже время, когда играет Элина
    в 5.00
    sadandr
    sadandr, 28.07.2021 12:28
    +3
    mykola, 28.07.2021 12:25
    Блін, потрібно раніше вставати.
    Ще питання, за ОІ-2020 Еліна очок не отримає?
    Ні
    B0N1K
    B0N1K, 28.07.2021 12:28
    +6
    mykola, 28.07.2021 12:25
    Блін, потрібно раніше вставати.
    Ще питання, за ОІ-2020 Еліна очок не отримає?
    За олімпійський турнір очки в рейтинг не нараховують
    mykola
    mykola, 28.07.2021 12:25
    0
    euro2012_za_2012euro, 28.07.2021 12:20
    Не забываем !
    Заводим будильники пораньше.
    Романчук 800 м в/с.
    Финал соревнований состоится в четверг, 29 июля. Заплыв начнется в 04:30 по киевскому времени.
    А потом теннис...
    Блін, потрібно раніше вставати.
    Ще питання, за ОІ-2020 Еліна очок не отримає?
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 28.07.2021 12:23
    +6
    Oliev001, 28.07.2021 12:00
    Рыбакина по жаре и влажности может всех тут обыграть. Она могла тренироваться в горах и пустыне.)
    слышу голос российской комментаторши: как же мы такую девочку упустили ...
    хотя на самом деле это возвратка прилетает за прочих талантов, которые переходят туда (например, Волосожар, Гончарова ...)
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 28.07.2021 12:20
    +8
    Не забываем !
    Заводим будильники пораньше.
    Романчук 800 м в/с.
    Финал соревнований состоится в четверг, 29 июля. Заплыв начнется в 04:30 по киевскому времени.
    А потом теннис...
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 28.07.2021 12:16
    +4
    Теперь надо выигрывать Олимпиаду!!!
    suforza1921
    suforza1921, 28.07.2021 12:14
    +8
    Усі суперниці Еліні "по зубах". Але головне, щоб знайшла сили відновитися, дуже багато часу провела у неймовірну спеку на корті. Добре, що хоч перед фінальними поєдинками буде день перепочинку. Ну і психологічно налаштуватися потрібно, для Еліни з її нестабільністю це навіть важливіше, ніж фізичний стан. Якщо у неї є настрій на гру, запал в очах, вона спроможна винести будь кого. Як і програти ноунейму, коли не налаштувалася.
    Павел СН
    Павел СН, 28.07.2021 12:13
    +3
    Александр Галецкий, 28.07.2021 12:04
    Есть уже время, когда играет Элина
    5-00
    Александр Галецкий
    Александр Галецкий, 28.07.2021 12:04
    +3
    Есть уже время, когда играет Элина
    Oliev001
    Oliev001, 28.07.2021 12:00
    0
    Рыбакина по жаре и влажности может всех тут обыграть. Она могла тренироваться в горах и пустыне.)
    Oliev001
    Oliev001, 28.07.2021 11:57
    +9
    Не успели нарадоваться сравнительно короткой партии Элины, а чешка вообще проскочила из-за отказа соперницы.(((
    Віталій Возняк
    Віталій Возняк, 28.07.2021 11:46
    +10
    Kanarejka, 28.07.2021 11:44
    Неочікувані пари, що казати. У фіналі всі бачили Барті-Осаку, а он як вийшло. Тепер напрошується фінал - Еліна/Белінда. Тільки б наша Світолінка не перегоріла. Як же ж хочеться золота!!!!
    Побачимо, які уроки з Риму винесла наша отаманша.
    Kanarejka
    Kanarejka, 28.07.2021 11:44
    +11
    Неочікувані пари, що казати. У фіналі всі бачили Барті-Осаку, а он як вийшло. Тепер напрошується фінал - Еліна/Белінда. Тільки б наша Світолінка не перегоріла. Як же ж хочеться золота!!!!
    Ілона Колісник
    Ілона Колісник, 28.07.2021 11:41
    +17
    Еліночко, найди сили виграти хоча б ще один матч. Будь ласка! Віримо.