Олімпійський рекорд! Українець Романчук вийшов до фіналу Олімпіади в Токіо

Український плавець виграв попередній заплив на 800 метрів вільним стилем

Олімпійський рекорд! Українець Романчук вийшов до фіналу Олімпіади в Токіо
© Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Романчук

24-річний український плавець Михайло Романчук став переможцем попереднього запливу на 800 метрів вільним стилем на Олімпіаді в Токіо.

Романчук вийшов до фіналу змагань із результатом 7:41.28, який є олімпійським рекордом. Українець випередив найближчого переслідувача, німця Флоріана Веллброка, який продемонстрував результат 7:41.77.

Також Романчук оновив національний рекорд, який він і встановив на дистанції 800 метрів вільним стилем. У квітні 2019 року він продемонстрував результат 7:42.49.

Ще один українець, 29-річний Сергій Фролов, посів четверте місце і також кваліфікувався до фіналу із результатом 7:47.67.

Фінал змагань відбудеться в четвер, 29 липня, о 04:30 ранку за київським часом.

Джерело — Sport.ua

(169 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Шони
    Шони, 27.07.2021 15:24
    +25
    ахренеть ракета
    suforza1921
    suforza1921, 27.07.2021 15:42
    +18
    osso, 27.07.2021 15:33
    Понятно, что рекорд. Эта дистанция впервые на ОИ. Непонятно почему не прошли в финал победители второго заплыва с временем 7,45?
    Як не пройшли? Австрієць, бразилець, австралієць у фіналі з другого запливу. Видається мені, що Михайло ще не на повну силу плив, запас міцності є. Без сумніву, це головний претендент на золото. Головне добре почувати себе фізично і правильно налаштуватись психологічно (без мандражу, але й без недооцінки суперників) і все буде чудово.
    Сергей Романчиков
    Сергей Романчиков, 27.07.2021 15:29
    +18
    Пушка! В финале так держать
    slavko4
    slavko4, 27.07.2021 15:27
    +18
    Шони, 27.07.2021 15:24
    ахренеть ракета
    точніше торпеда
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.07.2021 15:59
    +14
    Миша, давай родной , давай к золоту. Сделай это. Ты сможешь
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 27.07.2021 15:57
    +11
    Миха, давай. На тебя, Яру, Хижняка и каратистов вся надежда, хотим золотишка
    vitaha33
    vitaha33, 27.07.2021 17:36
    +9
    Палтіньєрі не треба скидати з рахунків, він буде в трійці однозначно, як і німець. Золото вішати не варто, в італійця особистий рекорд 7хв 39с, що на 2с краще за Романчука, Велброк дуже сильний, тому без ейфорії про золото
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 27.07.2021 16:22
    +8
    ну, славне місто Рівне...як і Хижняк, головна зірка України сьогодні....тепер і Марина Бех повинна підтримати)
    slavko4
    slavko4, 27.07.2021 15:29
    +8
    Kanarejka, 27.07.2021 15:28
    Ця вісімка розігруватиме медалі? Я правильно розумію?
    так
    adidas777
    adidas777, 27.07.2021 17:24
    +6
    Astra, 27.07.2021 17:17
    Ну рекорд то останется вопрос надолголи?
    А заголовок конечно крутой я подумал золото взяли потом дальше прочитал все ясно. Теперь такой вопрос он по 4 дорожке плыл в предвариловке какую дорожку ему дадут? По идее 4-5 так как выиграл пред раунд.
    Ну естественно Романчук получит в финале максимально удобную дорожку.
    Он ведь выиграл предварительный заплыв.
    Володимир Пузенко
    Володимир Пузенко, 27.07.2021 16:46
    +6
    Невчасно німець, який був другим в запливі, повернувся в басейн, якщо не помиляюсь, він переходив на відкриту воду. А так конкурент №1 для Романчука. Приємно, що Михайло демонструє відмінну підготовку і має великі перспективи на перемогу.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 27.07.2021 15:36
    +6
    Молодец скорость наращивал и на финише держал!!?
    Наш заплыв Топ.
    Вся троица будет на пьедестале.
    Надеюсь в таком порядке Романчук, немец, американец
    Irrlicht
    Irrlicht, 27.07.2021 15:36
    +6
    між третім і четвертим місцем 6 секунд. У першої трійки така перевага у класі?
    Kanarejka
    Kanarejka, 27.07.2021 15:28
    +6
    Ця вісімка розігруватиме медалі? Я правильно розумію?
    ares10
    ares10, 27.07.2021 15:36
    +5
    от знизу вже є таблиця фіналу
    ares10
    ares10, 27.07.2021 15:37
    +3
    Irrlicht, 27.07.2021 15:36
    між третім і четвертим місцем 6 секунд. У першої трійки така перевага у класі?
    3 секунди між австрійцем і американцем. Там дистанція велика
    turist86
    turist86, 27.07.2021 19:55
    +2
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:48
    Палтрінієрі зараз не в тій формі. До того ж перехворів. Тому шансів на золото у нього небагато. Основна загроза від гітлерівця. Однак я впевнений у перемозі Романчука.
    звідки ти знаєш, що він прихильник Гітлера?
    vitaha33
    vitaha33, 27.07.2021 19:43
    +2
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:48
    Палтрінієрі зараз не в тій формі. До того ж перехворів. Тому шансів на золото у нього небагато. Основна загроза від гітлерівця. Однак я впевнений у перемозі Романчука.
    Я б його не скидав з рахунку, він прекрасно знав, що пройде в фінал, і економив сили, віддавши рівно стільки скільки треба. Не забувайте, що є ще 1500м і два запливи там. Щоб не було так, що Міша видихся, встановивши рекорд, і на фінал не хватило сил...
    Lola
    Lola, 27.07.2021 19:12
    +2
    Хоч один фаворит від нас не підводить. Шанси великі. Вперед
    Vince Mesk
    Vince Mesk, 27.07.2021 18:05
    +2
    Даёшь золото !!!!