Олимпийский рекорд! Украинец Романчук вышел в финал Олимпиады в Токио

Украинский пловец выиграл предварительный заплыв на 800 метров вольным стилем

Олимпийский рекорд! Украинец Романчук вышел в финал Олимпиады в Токио
© Getty Images/Global Images Ukraine. Михаил Романчук

24-летний украинский пловец Михаил Романчук стал победителем предварительного заплыва на 800 метров вольным стилем на Олимпиаде в Токио.

Романчук вышел в финал соревнований с результатом 7:41.28, что является олимпийским рекордом. Украинец опередил ближайшего преследователя, немца Флориана Веллброка, который продемонстрировал результат 7:41.77.

Также Романчук обновил национальный рекорд, который он же установил на дистанции 800 метров вольным стилем. В апреле 2019 года он продемонстрировал результат 7:42.49.

Еще один украинец, 29-летний Сергей Фролов, занял четвертое место и также квалифицировался в финал с результатом 7:47.67.

Финал соревнований состоится в четверг, 29 июля, в 04:30 утра по киевскому времени.

Источник — Sport.ua

(63 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    tima fialko
    tima fialko, 28.07.2021 15:56
    0
    Треба так розкласти сили,щоб виграти чи на 800,чи на 1500.Можна пожертвувати однією дістанцією,якщо часу на відновлення не вистачає.Одне золото краще двох срібних медалей.Вперед,Михайло!
    tima fialko
    tima fialko, 28.07.2021 15:54
    0
    Треба так розкласти сили,щоб виграти чи на 800,чи на 1500.Можна пожертвувати однією дістанцією,якщо часу на відновлення не вистачає.Одне золото краще двох срібних медалей.Вперед,Михайло!
    andreypoltava234
    online
    andreypoltava234, 27.07.2021 20:12
    0
    Александр Шевченко, 27.07.2021 20:03
    Это новая дисциплина на Ои 800 метров, по этому кто первый сегодня приплыл в предварительных, тот и поставил рекорд ОИ
    то краще. ніж було на Євро....а там він виграв золоту нагороду....тому результат топовий....
    Віктор Петренко
    Віктор Петренко, 27.07.2021 20:11
    -2
    turist86, 27.07.2021 19:55
    звідки ти знаєш, що він прихильник Гітлера?
    Прочитайте уважно мій коментар. Мова йде про німця, як головного суперника Михайла.
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 27.07.2021 20:03
    +1
    Юрий Гапоненко, 27.07.2021 20:01
    Так и не понял за ОР. Говорили же что ОР у китайца, 7.32. но тогда типа в костюмах плыли. Сейчас рекорды заново считают?
    Это новая дисциплина на Ои 800 метров, по этому кто первый сегодня приплыл в предварительных, тот и поставил рекорд ОИ
    andreypoltava234
    online
    andreypoltava234, 27.07.2021 20:03
    0
    turist86, 27.07.2021 19:55
    звідки ти знаєш, що він прихильник Гітлера?
    то якась м..скальня німця з італійцем місцями переставила))) ну то такий мем там))
    Юрий Гапоненко
    Юрий Гапоненко, 27.07.2021 20:01
    -1
    Так и не понял за ОР. Говорили же что ОР у китайца, 7.32. но тогда типа в костюмах плыли. Сейчас рекорды заново считают?
    turist86
    turist86, 27.07.2021 19:55
    +2
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:48
    Палтрінієрі зараз не в тій формі. До того ж перехворів. Тому шансів на золото у нього небагато. Основна загроза від гітлерівця. Однак я впевнений у перемозі Романчука.
    звідки ти знаєш, що він прихильник Гітлера?
    Віктор Петренко
    Віктор Петренко, 27.07.2021 19:55
    -1
    vitaha33, 27.07.2021 19:43
    Я б його не скидав з рахунку, він прекрасно знав, що пройде в фінал, і економив сили, віддавши рівно стільки скільки треба. Не забувайте, що є ще 1500м і два запливи там. Щоб не було так, що Міша видихся, встановивши рекорд, і на фінал не хватило сил...
    Так "економив" сили що програв аж 6 секунд і став останнім учасником фіналу. Ну і логіка у вас. До того ж у фіналі буде плисти по незручній 8 доріжці. Палтрінієрі якщо візьме бронзову медаль, то це буде для нього чудовий результат на сьогоднішній день.
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 27.07.2021 19:51
    +1
    vitaha33, 27.07.2021 19:43
    Я б його не скидав з рахунку, він прекрасно знав, що пройде в фінал, і економив сили, віддавши рівно стільки скільки треба. Не забувайте, що є ще 1500м і два запливи там. Щоб не було так, що Міша видихся, встановивши рекорд, і на фінал не хватило сил...
    шото его расчеты чуть ему боком не вылезли. Одно дело, когда ты пятым или четвертым проходишь в финал, другое дело последним. У норвежца, который на последнем ЧМ показала время 7.41.28 стал девятым, сразу за итальянцем. Они не в форме, это же четко видно. Да и что говорить, если сама Ледецки у США уже не та, фавориты сейчас в плаванье сдают, выходят другие
    vitaha33
    online
    vitaha33, 27.07.2021 19:43
    +2
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:48
    Палтрінієрі зараз не в тій формі. До того ж перехворів. Тому шансів на золото у нього небагато. Основна загроза від гітлерівця. Однак я впевнений у перемозі Романчука.
    Я б його не скидав з рахунку, він прекрасно знав, що пройде в фінал, і економив сили, віддавши рівно стільки скільки треба. Не забувайте, що є ще 1500м і два запливи там. Щоб не було так, що Міша видихся, встановивши рекорд, і на фінал не хватило сил...
    Lola
    Lola, 27.07.2021 19:12
    +2
    Хоч один фаворит від нас не підводить. Шанси великі. Вперед
    Vince Mesk
    Vince Mesk, 27.07.2021 18:05
    +2
    Даёшь золото !!!!
    Віктор Петренко
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:48
    -1
    vitaha33, 27.07.2021 17:36
    Палтіньєрі не треба скидати з рахунків, він буде в трійці однозначно, як і німець. Золото вішати не варто, в італійця особистий рекорд 7хв 39с, що на 2с краще за Романчука, Велброк дуже сильний, тому без ейфорії про золото
    Палтрінієрі зараз не в тій формі. До того ж перехворів. Тому шансів на золото у нього небагато. Основна загроза від гітлерівця. Однак я впевнений у перемозі Романчука.
    vitaha33
    online
    vitaha33, 27.07.2021 17:36
    +9
    Палтіньєрі не треба скидати з рахунків, він буде в трійці однозначно, як і німець. Золото вішати не варто, в італійця особистий рекорд 7хв 39с, що на 2с краще за Романчука, Велброк дуже сильний, тому без ейфорії про золото
    Віктор Петренко
    Віктор Петренко, 27.07.2021 17:29
    0
    euro2012_za_2012euro, 27.07.2021 15:36
    Молодец скорость наращивал и на финише держал!!?
    Наш заплыв Топ.
    Вся троица будет на пьедестале.
    Надеюсь в таком порядке Романчук, немец, американец
    А вам не всеодно хто буде після Романчука? Я точно проти американців, в яких і так дуже багато медалей. І проти німців також.
    adidas777
    adidas777, 27.07.2021 17:24
    +6
    Astra, 27.07.2021 17:17
    Ну рекорд то останется вопрос надолголи?
    А заголовок конечно крутой я подумал золото взяли потом дальше прочитал все ясно. Теперь такой вопрос он по 4 дорожке плыл в предвариловке какую дорожку ему дадут? По идее 4-5 так как выиграл пред раунд.
    Ну естественно Романчук получит в финале максимально удобную дорожку.
    Он ведь выиграл предварительный заплыв.
    Astra
    Astra, 27.07.2021 17:17
    -5
    Главное - сочувствие, 27.07.2021 16:50
    Без медали тот рекорд только для галочки. Надо что то на ленточке получить.)
    Ну рекорд то останется вопрос надолголи?
    А заголовок конечно крутой я подумал золото взяли потом дальше прочитал все ясно. Теперь такой вопрос он по 4 дорожке плыл в предвариловке какую дорожку ему дадут? По идее 4-5 так как выиграл пред раунд.
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 27.07.2021 16:50
    -12
    Без медали тот рекорд только для галочки. Надо что то на ленточке получить.)
    Володимир Пузенко
    Володимир Пузенко, 27.07.2021 16:46
    +6
    Невчасно німець, який був другим в запливі, повернувся в басейн, якщо не помиляюсь, він переходив на відкриту воду. А так конкурент №1 для Романчука. Приємно, що Михайло демонструє відмінну підготовку і має великі перспективи на перемогу.