Маунтінбайк. Яна Беломоїна фінішувала на 8-му місці Олімпіади

У цьому виді Україна залишилася без медалі

2569
6
Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпійських іграх в Токіо був розіграний комплект нагород в маунтінбайку серед жінок. Українська спортсменка Яна Беломоїна не змогла поборотися за медалі і фінішувала на 8-му місці.

Відзначимо, що весь п'єдестал заполонили гонщиці зі Швейцарії. Олімпійською чемпіонкою стала Йоланда Нефф, друге місце у Сини Фрей, третє у Лінди Індерганд. Золото, срібло і бронза в окремому виді спорту є рекордом для збірної Швейцарії з 1936 року.

Для Яни Беломоїної це найкращий результат в кар'єрі. На Олімпіаді в Лондоні вона була 13-ю, в Ріо показала 9-й результат.

Також 8-ме місце на Олімпійських іграх є найкращим результатом в історії українського маунтінбайку.