Харлан сенсаційно програла в першому ж поєдинку на Олімпіаді

Українська шаблістка раптово вилетіла з боротьби за медалі

Харлан сенсаційно програла в першому ж поєдинку на Олімпіаді
© Getty Images/Global Images Ukraine

30-річна українська фехтувальниця на шаблі Ольга Харлан раптово припинила боротьбу за медалі на Олімпійських іграх 2020 в Токіо.

У поєдинку першого раунду наша співвітчизниця програла представниці Китаю Ян Хен'ю – 12:15.

Варто зазначити, що Харлан дуже непогано розпочала перший період і вела 6:2, але потім суперниці вдалося зрівнятися і вийти вперед.

У другому періоді Ольга зуміла знову повернутися в боротьбу, за рахунку 11:10 саме українка була попереду на один укол, однак здобути путівку до наступного раунду не вдалося.

Нагадаємо, Харлан мала перший номер посіву і вважалася однією з головних претендентів на золоту медаль. Збірна України в командному турнірі шаблісток участі не братиме, бо не пройшла кваліфікацію.

Таким чином, для Харлан це перша в кар'єрі Олімпіада, з якої вона повертається без медалі. У Пекіні-2008 Ольга стала олімпійською чемпіонкою в командному шаблі, з Лондона-2012 вона привезла особисту бронзу, а в Ріо 2016 українці вдалося завоювати відразу дві нагороди – особисту бронзу і командне срібло.

Читайте також: Анонс Олімпіади на 26 липня. Коли і в яких видах виступлять українці?

Джерело — Sport.ua

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Spectra
    Spectra, 26.07.2021 04:35
    +15
    Вот печаль, походу самая ужасная Олимпиада в истории будет, к сожалению....
    tima fialko
    tima fialko, 26.07.2021 07:37
    +13
    Золота надія залишилась на Магучих,можливо Романчука в плаванні,на медаль його дружини Бех і якесь диво...
    johndow
    johndow, 26.07.2021 09:27
    +8
    Человек уже на которую для себя Олимпиаду приехал, просто уже и мотивация не та, да и пик уже прошёл карьеры. Спасибо за прошлые медали и будем ждать новых звёзд
    vitaha33
    vitaha33, 26.07.2021 06:18
    +7
    Ну я писав, що не вірю в Харлан, ну була погана чуйка, але всеодно сподівався. Хвилювався, що програє Поздняковій, а вона програла ще раніше, але вигравала по ходу 6:1, потім 11:10... Нажаль, дуже шкода. Але медалька сьогодні буде, я впевнений!
    suforza1921
    suforza1921, 26.07.2021 09:36
    +6
    Ну чому стільки всепропальщиків на сайті? Кожен другий комент - "найгірша олімпіада", "золота у нас не буде", "наші слабаки" і т.д. Друзі, іде усього третій день олімпіади. Провалилися за великим рахунком тільки Харлан і Радівілов. І маємо одну приємну несподіванку від Рейзліна. так що за очікуваннями поки що усього мінус 1. Наші медалі ще попереду. Вони будуть обов'язково, треба вірити у наших хлопців і дівчат. Вірити і підтримувати!
    Lola
    Lola, 26.07.2021 08:16
    +6
    Мда. Перший раунд для фаворита - це повне фіаско.
    Zhorik678
    Zhorik678, 26.07.2021 04:54
    +6
    не надо задираться всё по делу
    Andrew Tv
    Andrew Tv, 26.07.2021 12:45
    +4
    My Bro, 26.07.2021 10:32
    Украинец помог России взять бронзу в прыжках в воду.За украину выступать стыдно и позорно.
    Стыдно выступать на этой олимпиаде только за Россию. Без флаг, без гимна, без имени
    an52
    an52, 26.07.2021 10:39
    +4
    kadaad ., 26.07.2021 09:51
    А какая нам разница не понимаю? Нам, что от этого зарплаты повысятся или тарифы уменьшатся? Ну проиграла какая-то Харлан ну и что?
    А навіщо ви тоді взакалі читаєте спортивний сайт? Спорт на зарплати та тарифи точно не впливає
    suforza1921
    suforza1921, 26.07.2021 10:04
    +4
    Сестри Кіченок вийшли у чвертьфінал парного розряду. Далі по сітці орківський дует Кудерметова-Весніна. Нічим не сильніша пара, ніж наші дівчата. Є реальні шанси поборотися за півфінал. Треба вірити і підтримувати!
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 26.07.2021 10:03
    +4
    Середа красавчик,видно уже сейчас класс и потенциал,а пацану всего 15 лет
    AЛВ
    AЛВ, 26.07.2021 08:45
    +4
    Підтримуйте всіх наших Олімпійців.!!!Виграти олімпійську медаль - це найщасливіша доля,яка дана далеко не всім.!!!
    Elis
    Elis, 26.07.2021 08:25
    +4
    Оля, Оля... ((
    Benya23
    Benya23, 26.07.2021 04:29
    +4
    Очень печально.
    "Всего лишь" бронза Даши. Вылет Оли.
    Остались только Рося с Юлей в прыжках
    vitaha33
    vitaha33, 26.07.2021 11:05
    +3
    dudigo78, 26.07.2021 09:20
    Ну і саме дурне це коли пишуть, типу іди і зроби краще. Це їхня робота. Я сумніваюсь, що хтось із них зможе зробити краще за мене мою роботу. Це реально дебільне порівняння
    Що значить робота? Може ти входиш в топ 10 найкращих програмістів світу, може в топ 100 інженерів? Ти свою роботу робиш краще за міліарди людей? Думаю що ні. А ці люди найкращі в світі по даному виду спорту, присвячують все своє життя. Порівняв... Бути хорошим менеджером і олімпійським чемпіоном.
    Lola
    Lola, 26.07.2021 10:49
    +3
    Петр Смирнов, 26.07.2021 10:42
    Круто, ещё пусть магучих не прыгнет выше 1,5, это наш уровень
    Не треба так. Вона ще зовсім молоденька, перша Олімпіада. От їй будь-який результат можна буде пробачити, навіть попри великі надії на результат. Інша справа, коли досвідчені не показують результат
    Borys Yablonski
    Borys Yablonski, 26.07.2021 09:25
    +3
    tima fialko, 26.07.2021 07:37
    Золота надія залишилась на Магучих,можливо Романчука в плаванні,на медаль його дружини Бех і якесь диво...
    Потрібно ще більше тиснути на спортсменів - щогодини казати їм що вони просто зобов'язані привезти золото- тоді в нас взагалі ніяких медалей не буде...
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 26.07.2021 09:17
    +3
    Блин, думал что Оля точно без медали не уедет. А тут такое. Очень жаль
    suforza1921
    suforza1921, 26.07.2021 09:14
    +3
    Як видно з результатів у фехтуванні, тут рейтинги не вирішальні. Прірви між 1 і 30 у рейтингу точно немає, обіграти може будь хто будь кого. Так, десь можливо, Харлан недооцінила суперницю, особливо коли пішла у відрив на старті. Але, повторюсь, шанси на медаль тут були 50 на 50. Я особисто чомусь не дуже вірив у Харлан. А от хто точно записні фаворити, ну, які просто з великою долею ймовірності повинні приносити Україні золото, це Хижняк, Романчук і Магучіх. Якщо ми від цих спортсменів не отримаємо хоча б три золота з чотирьох (у Романчука є шанси в двох дисциплінах), тоді це точно буде фіаско. Але, гадаю, усе ж від трьох до п'яти золотих медалей ми маємо взяти. А у фехтуванні ще шанси на медаль є: чомусь віриться, що шпажисти у командних змаганнях мають поборотися принаймні за бронзу.
    niko23341 .
    niko23341 ., 26.07.2021 08:46
    +3
    Внезапно вылетела С борьбы...
    Это пишет типа журналист?