Сестри Кіченок зробили великий камбек та обіграли пару з Індії

Українки насилу пройшли перший раунд турніру на Олімпійських іграх 2020

Сестри Кіченок зробили великий камбек та обіграли пару з Індії
© Getty Images/Global Images Ukraine

25 липня українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок виграли перший матч в парному розряді Олімпіади в Токіо.

Зробивши великий камбек, українки у першому колі перемогли пару Саня Мірза / Анкіта Райна з Індії.

Сестри програли перший сет всуху (0:6) та поступалися у другій партії (2:5), але зуміли переломити хід матчу. Відігравши брейк і взявши другу партію на тай-брейку (7:6) з сухим рахунком (7–0), сестри Кіченок перевели гру у додатковий супер-тай-брейк.

Там справи розвивалися унікальним чином. Ведучи 8–0 і фактично виграв 15 м'ячів поспіль, Кіченок раптом втратили гру, і справа дійшла до 8–8! Однак потім українки взяли потрібних два м'ячі (10–8) і вийшли до другого раунду.

Далі по сітці суперницями українок будуть переможниці матчу Дарія Юрак / Донна Векич (Хорватія) – Ніколь Меліхар / Алізон Ріск (США).

Олімпійські ігри 2020. Теніс

Жінки. Парний розряд. 1-й раунд

Надія Кіченок / Людмила Кіченок (Україна) – Саня Мірза / Анкіта Райна (Індія) – 0:6, 7:6 (7–0), [10-8]

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(109 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    inspekcha85
    inspekcha85, 25.07.2021 13:14
    +2
    Просто красотки!Переломили неудачный ход игры и смогли одолеть непростой дуэт из Индии.
    adidas77
    adidas77, 25.07.2021 12:32
    +6
    Молодцы сестрички!
    Показали характер!
    FatalisTUA
    FatalisTUA, 25.07.2021 12:27
    +5
    Круто, що й наші спортсмени вміють вигравати в ситуації, коли здавалося б поразка неминуча. Бо складалось враження, що ми такі ігри вміємо тільки віддавати..) З перемогою!
    Sashamar
    online
    Sashamar, 25.07.2021 11:39
    -2
    Сенсація не тут. Віковий індійський дует треба було обігрувати. От виграш Бенчіч/Голубіц у других сіяних японок на очах японської публіки - це сенсація!
    roman75zpr
    online
    roman75zpr, 25.07.2021 10:46
    +3
    Молодцы! Показали, как нужно собраться и проявлять характер в трудный момент. Пусть некоторые наши "звёзды" гламурные поучаться...
    Евгений Семыкин
    online
    Евгений Семыкин, 25.07.2021 09:43
    +8
    Там вчера кто-то писал что им ничего не светит😀 ибо Индия , все дела 😀 умылся, уважаемый? Надо ж болеть за наших, а не рассказывать как не свезло со жребием …. Браво!!!
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 25.07.2021 09:26
    -5
    Sashamar, 25.07.2021 09:00
    Супертайбрейк до 10. Звичайний до 7. Причому різниця не менш ніж два м'яча обов'язкова.
    Лучше бы просто подачи пробивали до первого эйса.))
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 09:18
    0
    Sashamar, 25.07.2021 09:00
    Супертайбрейк до 10. Звичайний до 7. Причому різниця не менш ніж два м'яча обов'язкова.
    Спросонья Не разобрал, что по регламенту супертайбрейк.
    Хорош умничать, минусить и поправлять!!
    Sashamar
    online
    Sashamar, 25.07.2021 09:00
    +1
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:44
    Только как они могли вести в третьем сете 8:0, если он играется до 6 ??!
    Супертайбрейк до 10. Звичайний до 7. Причому різниця не менш ніж два м'яча обов'язкова.
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 25.07.2021 08:46
    -4
    Детский сад.
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:45
    +5
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:44
    Только как они могли вести в третьем сете 8:0, если он играется до 6 ??!
    А .
    Супертайбрейк.
    Надо будет посмотреть в записи весь матч
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:44
    -14
    Только как они могли вести в третьем сете 8:0, если он играется до 6 ??!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:33
    +3
    Я в культурном шоке!!!!
    Spectra
    Spectra, 25.07.2021 07:29
    +14
    Не ожидано, для них уже ОИ можно считать успешными.
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 25.07.2021 07:20
    +13