Все обличчя у крові. Денис Берінчик побив ірландця Лобова на голих кулаках

Бій під егідою Mahatch був достроково зупинений після четвертого раунду

Все обличчя у крові. Денис Берінчик побив ірландця Лобова на голих кулаках
© MEGOGO

Український боксер Денис Берінчик (15–0, 8 КО), володар пояса WBO International у легкій вазі, взяв участь у незвичайному поєдинку.

24 липня у Палаці спорту в Києві Берінчик провів бій на голих кулаках проти екс-бійця UFC Артема Лобова (MMA: 13–15–1, Bare Knuckle FC: 2–1), уродженця Росії, який нині представляє Ірландію.

Формат кулачного бою – 5 раундів по 2 хвилини.

  • Денис Берінчик (Україна) достроково переміг Артема Лобова (Ірландія)

Весь поєдинок Денис володів перевагою. У Берінчика була перевага в швидкості роботи рук, і технічно українець виявився більше підготовленим до дуелі. У клінчах теж Денис перевершував опонента. В результати двічі, у 3-му та 4-му раундах, рефері відраховував нокдаун для Лобова.

Бій був достроково зупинений після 4-го раунду через відмову Артема Лобова від продовження поєдинку. У ірландця все обличчя було в крові, і Російський молот вирішив не виходити на останній 5-й раунд.

Денис Берінчик: «Дякую всім, що тут зібралися. Вітаю опонента Артема Лобова. Дякую, що погодився битися з непереможеним боксером. Супернику респект. Дебют вдався. На кулаках битися сподобалося. Думаю, що це не кінець, а тільки початок. Хочу подякувати своїй команді та всім, хто мені допоміг».

Артем Лобов: «Дякую всім за підтримку. Може, з вагою трохи перегнув. Багато скинув, зважування пізно було. Я знав, що Денис – висококласний боєць. Тому з ним і хотів побитися. Навіщо виходити з х*р знає ким. Якщо вже виходити – то з сильними пробувати та до зірок йти. Якщо не вийде – будеш поруч з Місяцем. Вітаю Дениса, для мене була велика честь попрацювати тут. Швидше за все, я буду зав'язувати. Немає вогню в серці, який раніше був. Сюди просто виходив подивитися, як і що. Дякую всім і особливо моїй команді».

Фото бою: Денис Берінчик (Україна) – Артем Лобов (Ірландія)

 

Джерело — Sport.ua

(341 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Сергей Иванамофф
    Сергей Иванамофф, 25.07.2021 20:06
    0
    Денис красиво разделал цапа.
    Вова Чертрогатый
    Вова Чертрогатый, 25.07.2021 14:20
    0
    Главное - участие, 25.07.2021 13:30
    Кто смотрел Bare Knuckle из Англии, так там почти всегда оба в крови.)
    А потом обнимаются, как лучшие друганы. И никакой политики или расизма.
    ну да, просто дубасят друг друга за бабки, как шл3хи))
    VadyaMetal
    VadyaMetal, 25.07.2021 13:49
    -1
    Alesana, 25.07.2021 07:06
    Як в інеті лозунги кидати, то ми герої. А як в на донбас воювати, то ми за чемодани та в польшу чи до казапів
    а ты счас где - в Польше или у кацапов?
    Главное - участие
    Главное - участие, 25.07.2021 13:30
    0
    Кто смотрел Bare Knuckle из Англии, так там почти всегда оба в крови.)
    А потом обнимаются, как лучшие друганы. И никакой политики или расизма.
    Alesana
    Alesana, 25.07.2021 07:06
    +2
    Як в інеті лозунги кидати, то ми герої. А як в на донбас воювати, то ми за чемодани та в польшу чи до казапів
    Vaso
    Vaso, 25.07.2021 01:48
    +3
    Predator, 24.07.2021 23:26
    Мешкобой на высоте
    Подгорает что Денис избил и заставил сдаться кацапа? так помолчи. Слава Украине,! Героям слава !
    Вова Чертрогатый
    Вова Чертрогатый, 25.07.2021 00:13
    -1
    vlado4ekua, 24.07.2021 22:33
    Крутой бой. Почти не получил по личу Беринчик, в игровом стиле переиграл. Надеюсь эта победа даст толчок в медийном плане для нашего парня. Всё-таки олимпийский призер есть олимпийский призер, жаль ему с К2 не повезло, я думаю с его медийной составляющей(эффектные выходы в ринг во время поединков по боксу) он бы мог претендовать на нормальные поединки по боксу...Ну посмотрим как эта победа поможет Денису и даст ли толчок в его карьере. Всё-таки на голых кулаках лучше, чем участвовать в танцевальных шоу. Ждём что будет дальше
    да ничем она ему по боксу не поможет, кого он побил на голых кулаках? Пакьяо? Мейвезера?
    Вова Чертрогатый
    Вова Чертрогатый, 25.07.2021 00:12
    +11
    der_MaiStier, 24.07.2021 22:57
    Денис розіп'яв "мокшанського лаптя" у трусиках. Чого цей фашист у 5-му поколінні виступає за Ірландію, а не за свою рідну 404 без прапору, гімна і погонів ?
    з гімном, рашка завжди з гімном
    Oleg Savchuk
    Oleg Savchuk, 25.07.2021 00:01
    +9
    Та який він ірландець ,назавжди представник страни 404 ,ні прапору ні гімну
    Oleg Savchuk
    Oleg Savchuk, 24.07.2021 23:59
    +5
    Мокша отримала по пиці,молодець Дениска))
    Predator
    Predator, 24.07.2021 23:26
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Мешкобой на высоте
    Сергей Романчиков
    Сергей Романчиков, 24.07.2021 23:12
    0
    der_MaiStier, 24.07.2021 22:57
    Денис розіп'яв "мокшанського лаптя" у трусиках. Чого цей фашист у 5-му поколінні виступає за Ірландію, а не за свою рідну 404 без прапору, гімна і погонів ?
    Ты в себе, чудо)?
    der_MaiStier
    online
    der_MaiStier, 24.07.2021 22:57
    +3
    Денис розіп'яв "мокшанського лаптя" у трусиках. Чого цей фашист у 5-му поколінні виступає за Ірландію, а не за свою рідну 404 без прапору, гімна і погонів ?
    Главное - участие
    Главное - участие, 24.07.2021 22:52
    +3
    Что там? Редкач уже стал в очередь?
    StrikeX
    online
    StrikeX, 24.07.2021 22:50
    +13
    НІчого дивного. На те він і профі-боксер.
    vlado4ekua
    vlado4ekua, 24.07.2021 22:33
    +17
    Крутой бой. Почти не получил по личу Беринчик, в игровом стиле переиграл. Надеюсь эта победа даст толчок в медийном плане для нашего парня. Всё-таки олимпийский призер есть олимпийский призер, жаль ему с К2 не повезло, я думаю с его медийной составляющей(эффектные выходы в ринг во время поединков по боксу) он бы мог претендовать на нормальные поединки по боксу...Ну посмотрим как эта победа поможет Денису и даст ли толчок в его карьере. Всё-таки на голых кулаках лучше, чем участвовать в танцевальных шоу. Ждём что будет дальше
    sahka1981
    sahka1981, 24.07.2021 22:30
    +12
    Заслуженно.
    Со второго раунда Беринчик начал полностью доминировать.