ФОТО. Крим – це Україна! Таврія представила нову ігрову форму на сезон

Нова форма виконана в традиційних кольорах – синій, червоний, білий

ФОТО. Крим – це Україна! Таврія представила нову ігрову форму на сезон
© СК Таврія Сімферополь

Перед початком турніру Другої ліги «Таврія» Сімферополь отримала нову ігрову форму на сезон 2021/22.

Нова форма виконана в традиційних кольорах – синій, червоний, білий. Команда буде грати в формі від іспанського бренду Kelme.

Із зовнішнього боку на спині прописано гасло клубу: «Крим – це Україна!»

У заяві «Таврії» говориться: «Сьогодні ми не граємо за трофеї, ми граємо за щось більше. Адже місія клубу символізує не тільки спортивну гру, але й той факт, що Крим є і залишається невід'ємною частиною України».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Таврія

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Face Control
    Face Control, 24.07.2021 14:38
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 24.07.2021 11:22
    +1
    keegan, 24.07.2021 08:36
    Лучше тарифы наши нанесите на форму
    Зачем? Тебя беспокоят тарифы? Попробуй лучше работать и больше зарабатывать
    _Slime_ Laim_
    _Slime_ Laim_, 24.07.2021 10:35
    -1
    ffggpl, 24.07.2021 08:56
    keegan, а что ты лично сделал чтобы они были меньше?
    а что ты сделал чтобы Крым был наш
    Трегубов Дмитрий
    Трегубов Дмитрий, 24.07.2021 09:57
    +2
    keegan, 24.07.2021 08:36
    Лучше тарифы наши нанесите на форму
    Ви краще це не футболістам це порадте, а депутатам. Футболісти 2-ї ліги такі ж звичайні працівники, як і Ви. На Вашому одязі є тарифи?
    MaxUa
    MaxUa, 24.07.2021 09:48
    0
    ffggpl, 24.07.2021 08:56
    keegan, а что ты лично сделал чтобы они были меньше?
    Даже стало интересно, а что можно сделать в ситуации, когда величины этих тарифов устанавливают несколько десятков человек, причем устанавливают так, как захотят, а народ на эти хотелки никак легально повлиять не может, ну разве что выйти на очередной митинг, который ничего не гарантирует. И получается простая ситуация: мы вам какие тарифы захотим, такие и установим, а вы там выкручивайтесь как можете, всего хорошего, здоровья и отличного настроения.
    ffggpl
    ffggpl, 24.07.2021 08:56
    +5
    keegan, а что ты лично сделал чтобы они были меньше?
    keegan
    online
    keegan, 24.07.2021 08:36
    -13
    Лучше тарифы наши нанесите на форму
    Roma Roma
    Roma Roma, 24.07.2021 08:31
    +10
    Знову когось буде рвати.Таврія молодці,гарна форма.мокша знову буде пищати.