ФОТО. У Токіо відбулася церемонія відкриття XXXII літніх Олімпійських Ігор

Найближчі два тижні найкращі спортсмени світу змагатимуться за 339 комплектів нагород

ФОТО. У Токіо відбулася церемонія відкриття XXXII літніх Олімпійських Ігор
© Getty Images/Global Images Ukraine

23 липня в Токіо, столиці Японії, пройшла церемонія відкриття Олімпійських ігор 2020.

Яскравий захід відбувся на Національному стадіоні Токіо.

Україну на Олімпіаді представлять 157 спортсменів, які змагатимуться в 29 видах спорту.

Загалом в Іграх візьмуть участь 11 тисяч спортсменів, які розіграють 339 комплектів нагород.

Олімпійські ігри пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

Українськими прапороносцями під час параду спортсменів стали олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич і чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.

Піта Тауфатофуа - тхеквондистів і лижник, який представляє на міжнародних стартах королівство Тонга, втретє поспіль вийшов з оголеним торсом на церемонії відкриття ОІ.

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Главное - участие
    Главное - участие, 23.07.2021 21:59
    +1
    Лучшие вышиванки - у Камеруна! Ищите фото в Гугл! Это фантастика.
    Brian
    online
    Brian, 23.07.2021 19:37
    +1
    Смысл было это всё организовывать если не допустили зрителей и болельщиков на стадион? Для кого это всё действо происходит? Для журналистов и репортёров?
    Oliynuk_sport
    Oliynuk_sport, 23.07.2021 19:27
    +2
    Яскраво, удачі українським спортсменам на іграх в Токіо.
    dadaali177188
    dadaali177188, 23.07.2021 19:17
    +2
    а на спорт уа вообще в курсе что олимпиада уже стартовала? имею ввиду что гребля была, лучники стреляли.........или вы ждете что то то в инсте выложит фото купальника?
    Baltika8
    Baltika8, 23.07.2021 18:52
    +2
    alefteev77, 23.07.2021 17:47
    Тут розклад олімпіади https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/all-sports/olympic
    -schedule.htm
    Натискаєте на зафарбовані медалі, це означає, що буде розігруватись комплект медалей.
    Vbolivalnyk-Peter, 23.07.2021 17:25+2
    "Напишіть коли і в яких видах вступають в боротьбу наші спортсмени!!"
    Что хотелось бы сказать по поводу офф. сайта олимпиады - olympics.com: нет возможности выбрать ВСЕХ ВЫСТУПАЮЩИХ СПОРТСМЕНОВ ОДНОЙ СТРАНЫ В КОНКРЕТНЫЙ ДЕНЬ СОРЕВНОВАНИЙ. На прошлых олимпиадах была эта опция, а тут организаторы недоработали, от кого-кого но от японцев я такого не ожидал((
    alefteev77
    alefteev77, 23.07.2021 17:47
    0
    Тут розклад олімпіади https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/all-sports/olympic
    -schedule.htm
    Натискаєте на зафарбовані медалі, це означає, що буде розігруватись комплект медалей.
    alefteev77
    alefteev77, 23.07.2021 17:37
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 23.07.2021 17:25
    Напишіть коли і в яких видах вступають в боротьбу наші спортсмени!!
    Редація спорт.уа більше спеціалізуєть по купальникам жінок та подруг футболістів та їх формам. Яка олімпіада...
    alefteev77
    alefteev77, 23.07.2021 17:36
    +1
    Жесть на що перетворили світове спортивне свято. Який абсурд. Жодного вболівальника на стадіоні.
    -
    2 тижні тому Уемблі був забитий повністю.
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 23.07.2021 17:25
    +2
    Напишіть коли і в яких видах вступають в боротьбу наші спортсмени!!