Україна хоче провести чемпіонат світу з пляжного футболу

Головним містом проведення змагань стане Одеса

Україна хоче провести чемпіонат світу з пляжного футболу
© УАФ

Українська асоціації футболу повідомляє, що найближчим часом будет створена робоча група, яка вивчатиме деталі подання майбутньої заявки від України до ФІФА на проведення чемпіонату світу з пляжного футболу
 
До робочої групи увійдуть представники Української асоціації футболу, Асоціації пляжного футболу України, а також інші фахівці. 
 
Основним містом чемпіонату світу буде Одеса. Київ, Дніпро та Івано-Франківськ, як міста, які вже мають певну інфраструктуру з пляжного футболу, будуть запасними локаціями та місцем розташування тренувальних баз учасників мундіалю. У всіх чотирьох приймаючих містах планується найближчим часом удосконалити матеріальну базу, необхідну для такого турніру.
 
З огляду на майбутню заявку України на проведення чемпіонату світу, Кубку Незалежності з пляжного футболу планується надати статус відбірного етапу чемпіонату Європи, а ще за рік — фіналу Кубку Європи з пляжного футболу. 
 
Відзначимо, что Кубок Незалежності-2021 стартує 23 липня.

Джерело — Українська асоціація футболу

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    zac1310
    zac1310, 23.07.2021 15:08
    +3
    Не дадут. Побоятся скандала с недопуском русских, неправильно побывавших в крыму. Да и просто скандалов с русскими, а они 90% попадут на чемпионат
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 23.07.2021 13:50
    +3
    Андрей Васильевич почти месяц прошел как Евро прошел для Украины, скажите а главный тренер не хочет нам всем болельщикам сказать о своих следующих целях, и вообще будет ли его работа продолжена со сборной???
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 24.07.2021 03:01
    +2
    ALKOSruLKA, 23.07.2021 13:48
    а команду диких лаптів та вболівальників пустять в Україну? ...особливо тих, що виступали на змаганнях в окупованому Криму / служили в безпогонній армії "вєжлівих людєй"/ публічно висловлювались на підтримку анексії та окупації... ?
    звичайно) ще й кіркоров приїде з валєріями) селфі....танці...концерти) а чого їм боятися?)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 23.07.2021 15:52
    +2
    Andrii_MKh, 23.07.2021 15:26
    интересно, лаптеногие приедут
    а чому їм не приїхати на територію своєї жерти) вони ж будуть там як вдома...московська говірка скрізь.., селфі з хахлами) і багато чого ще)
    west_022
    west_022, 30.08.2021 05:45
    +1
    Арман Тео, 30.08.2021 00:49
    Россия чемпион мира 2021 по пляжному футболу.
    Иван Иванов
    Иван Иванов, 23.07.2021 16:02
    +1
    ALKOSruLKA, 23.07.2021 13:48
    а команду диких лаптів та вболівальників пустять в Україну? ...особливо тих, що виступали на змаганнях в окупованому Криму / служили в безпогонній армії "вєжлівих людєй"/ публічно висловлювались на підтримку анексії та окупації... ?
    Конечно пустят, чел, ради них это и делается. Не имеют права не пустить. Иначе бы Павелко не предлагал бы
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 23.07.2021 15:44
    +1
    Я двома руками за. Але без павелко: він внутрішній чемпіонат не може провести так щоб не зганьбитися, а тут ЧС ( хоч і з пляжного футболу ).
    temamx2727
    temamx2727, 24.07.2021 02:37
    0
    Если мы не можем поехать на ЧМ, то чм нужно перенести к нам. Л - логика.
    Ребятам осталось подождать когда у нас будут проводить, и со спокойной душой играть отборочный, не боясь что все зря.
    Andrii_MKh
    Andrii_MKh, 23.07.2021 15:26
    0
    интересно, лаптеногие приедут
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 23.07.2021 13:48
    0
    Политическая партия Уаф наносит ответный удар
    Арман Тео
    Арман Тео, 30.08.2021 00:49
    -1
    Россия чемпион мира 2021 по пляжному футболу.
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 23.07.2021 15:17
    -1
    Лучше в Новой Каховке!
    zac1310
    zac1310, 23.07.2021 15:11
    -1
    ALKOSruLKA, 23.07.2021 13:48
    а команду диких лаптів та вболівальників пустять в Україну? ...особливо тих, що виступали на змаганнях в окупованому Криму / служили в безпогонній армії "вєжлівих людєй"/ публічно висловлювались на підтримку анексії та окупації... ?
    кто в Сб РФии по пляжу звмечен в службе в зеленых человечках и прддержке? Думаю, никто. Жватит и первой причины - там думаю1/3 сборной не пустят. Так что врядле дадут провести
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 23.07.2021 14:17
    -2
    ALKOSruLKA, 23.07.2021 13:48
    а команду диких лаптів та вболівальників пустять в Україну? ...особливо тих, що виступали на змаганнях в окупованому Криму / служили в безпогонній армії "вєжлівих людєй"/ публічно висловлювались на підтримку анексії та окупації... ?
    пустят!...но уже не выпустят (смайлик, с коварно потирающими рученками)
    ALKOSruLKA
    ALKOSruLKA, 23.07.2021 13:48
    -3