ФОТО. Едмар може продовжити кар'єру в українському клубі

Екс-гравець збірної України зіграв за «Вовчанськ»

ФОТО. Едмар може продовжити кар'єру в українському клубі
© Instagram. Едмар

41-річний колишній півзахисник збірної України Едмар може продовжити кар'єру гравця в українському клубі «Вовчанськ», який в новому сезоні буде виступати у Другій лізі.

Едмар взяв участь у товариському матчі «Вовчанськ» — «Олімпія» (2:1). Судячи з усього, футболіст знаходиться у непоганій формі.

Протягом кар'єри Едмар виступав за «Індепендент», «Лімейру», «Інтернасьонал», «Таврію», «Металіст», «Дніпро», «Боку Ратон», «Металіст 1925» і «Харрікейн». В активі Едмара 15 матчів за збірну України, де він забив один гол.

Варто відзначити, що головним тренером «Вовчанська» є екс-гравець «Металіста» Андрій Березовчук.

Джерело — Instagram

(124 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Jaime_Lannister
    Jaime_Lannister, 20.07.2021 18:35
    0
    Розкабанів Едик )))
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 20.07.2021 17:40
    0
    Евгений Семыкин, 19.07.2021 15:15
    Ну всё же логично... Даже если есть такая амбиция то реализовывать её он захочет в Металлисте Ярославского. А для этого надо немного подождать )))
    Це фантазії і не більше.
    Interstellar Петрович
    Interstellar Петрович, 20.07.2021 15:34
    -2
    Надо еще Папу Гуйе и Рыкуна.
    Trollface
    Trollface, 20.07.2021 14:14
    0
    А как же Металлист?
    SuperleagueUkraine
    SuperleagueUkraine, 19.07.2021 16:56
    +9
    Приезжал Эдмар с ветеранами Металлиста еще до карантина в одно место на игру, очень хорошее впечатление как человек произвёл. его окружили, он со всеми пофотографировался, пообщался. Спокойный, без понтов. И играл хорошо, хотя зная его опыт это не удивительно. Вот такие натурализованные украинцы точно нужны, молодёжи будет у кого набираться опыта. Всего хорошего Эдмару!
    Shchebet
    Shchebet, 19.07.2021 15:50
    +12
    Молодец Эдмар!
    И как игрок и как человек - правильный!
    Играй в удовольствие столько сколько можется!
    Евгений Семыкин
    Евгений Семыкин, 19.07.2021 15:15
    +1
    Mr.Frost, 19.07.2021 15:12
    Едік а чому не в МХ 1925 у якості тренера? Ти ж був при становленні команди у складі!
    Ну всё же логично... Даже если есть такая амбиция то реализовывать её он захочет в Металлисте Ярославского. А для этого надо немного подождать )))
    Mr.Frost
    online
    Mr.Frost, 19.07.2021 15:12
    +2
    Едік а чому не в МХ 1925 у якості тренера? Ти ж був при становленні команди у складі!