Колос програв новачку Першої ліги в товариському матчі

Підопічні Костишина поступилися Поділлю з Хмельницького з рахунком 2:3

4040
0
ФК Колос

У п'ятницю, 16 липня, відбувся контрольний матч, в якому зіграли хмельницьке «Поділля» і «Колос» з Ковалівки. Підопічні Руслана Костишина програли новачку Першої ліги з рахунком 2:3.

На початку гри Олександр Воловик реалізував пенальті за фол проти Ігоря Карпенка, проте у середині першої половини Кирило Петров після подачі з кутового зрівняв рахунок – 1:1. У першому таймі ковалівці мали виходити вперед, проте Анатолій Нурієв не реалізував одинадцятиметровий.

На 62-й хвилині арбітр призначив ще один пенальті, але тепер вже у ворота «Колоса». Воловик оформив дубль, і рахунок змінився на 2:1. Ковалівці кинулися відіграватися, але господарі розіграли штрафний і збільшили перевагу – 3:1. В компенсований арбітром час «Колос» розіграв кутовий, і Альваро Нгамба дальнім ударом засмутив свою колишню команду – 3:2.