Флорентіно ПЕРЕС: «Кріштіану Роналду – розпещений ідіот»

Іспанська преса опублікувала записи за участю президента «Реала»

Флорентіно ПЕРЕС: «Кріштіану Роналду – розпещений ідіот»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Іспанське видання El Confidencial опублікувало низку аудіозаписів, на яких президент «Реала» Флорентіно Перес жорстко проходиться по гравцях і тренерах мадридського клубу.

Передбачається, що розмова була записана в 2012 році. Перес розгніваний поведінкою Кріштіану Роналду, який тоді хотів покинути клуб.

«Роналду божевільний. Цей хлопець ідіот, хворий. Ви думаєте, що цей хлопець нормальний, але він ненормальний, інакше він не робив би все того, що робить. Останню дурість, яку він зробив, бачив весь світ. Як ви думаєте, чому він робить подібні дурниці?

Він з жахливим его, розпещений і не бачить реальності» - сказав Перес.

Відзначимо, що на інших записах Перес називав легенд «Реала» Ікера Касільяса і Рауля «найбільшими аферистами» в історії клубу, а тренера Вісенте Дель Боске йолопом.

Нагадаємо, що Роналду покинув «Реал» в 2018-му році і перейшов в «Ювентус».

Читайте також: Флорентіно ПЕРЕС: «Рамос повернеться в Реал в іншій ролі».

Джерело — El Confidencial

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Иван Иванов
    Иван Иванов, 16.07.2021 16:11
    0
    rikhard sorgee, 15.07.2021 15:13
    дед вообще с ума выжил
    Так это старые записи, это ж типо шантаж был
    MaxUa
    MaxUa, 15.07.2021 17:40
    +4
    Мощная атака против Переса. И время подобрано удачно. Информация подана через сми на 4-й день после окончания Евро-2020. Т.е. в тот момент, когда страсти по Евро схлынули, крупных футбольных событий нет, а значит эта новость станет хитом. После таких высказываний на Западе, где чтут профессионализм и не терпят серьезных проколов, обычно уходят в отставку.
    Интересно, кому понадобилось именно сейчас давать ход материалу, который был записан аж 9 лет назад, и надо полагать, все это время смиренно ждал под сукном своего часа? Уже не за Суперлигу ли ответка прилетела?
    adidas777
    adidas777, 15.07.2021 16:47
    0
    Старый шизофреник, который никогда не уважал ни игроков ни тренеров Реала!
    adidas777
    adidas777, 15.07.2021 16:45
    -1
    zac1310, 15.07.2021 16:39
    Ради справедливости нужно добавить, что КриРо тот еще нарцисс, при всех своих плюсах.
    И мнение по нему как-то понять можно, особенно сделав скидку на эмоции... но почему Рауль и Касильяс?
    Я так понимаю, вы знакомы с Криштиану лично, верно?
    Поэтому делаете такие глубокие выводы!
    zac1310
    zac1310, 15.07.2021 16:39
    0
    Oleksandr Kelym, 15.07.2021 10:47
    Роналду - футбольний геній, і не такій гниді як віверта барига Перес про нього судити !
    Ради справедливости нужно добавить, что КриРо тот еще нарцисс, при всех своих плюсах.
    И мнение по нему как-то понять можно, особенно сделав скидку на эмоции... но почему Рауль и Касильяс?
    Shchebet
    online
    Shchebet, 15.07.2021 15:43
    -1
    Па счёт идиота - очччччень сомневаюсь. Но то что пыхатый и балованный - так и есть...
    rikhard sorgee
    rikhard sorgee, 15.07.2021 15:13
    +2
    дед вообще с ума выжил
    Андрей Абзонь
    online
    Андрей Абзонь, 15.07.2021 12:20
    0
    Это вы ещё про дель Боске не читали.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 15.07.2021 11:22
    +11
    Oleksandr Kelym, 15.07.2021 10:44
    Для чого розповсюджувати вислови відвертого бариги від футболу? Переса футбол цікавить виключно як джерело наживи і затія із Суперлігою це підтверджує ! Хотілося, щоб наші ЗМІ були більше відповідальні та зважені у своїх публікаціях!
    Ну, цей барига все ж має більше відношення до футболу, ніж дружина Морозюка чи навіть Мілєвський Але ж я згоден, цей чоловяга більше зруйнував, ніж створив в сучасному футболі. Якби не Роналду, Реалу взагалі не бачити тих останніх 4 Кубків чемпіонів. Він пішов з Реалу - і все, перемоги в ЛЧ для Реала закінчились.
    Oleksandr Kelym
    Oleksandr Kelym, 15.07.2021 10:47
    +8
    Роналду - футбольний геній, і не такій гниді як віверта барига Перес про нього судити !
    Oleksandr Kelym
    Oleksandr Kelym, 15.07.2021 10:44
    +6
    Для чого розповсюджувати вислови відвертого бариги від футболу? Переса футбол цікавить виключно як джерело наживи і затія із Суперлігою це підтверджує ! Хотілося, щоб наші ЗМІ були більше відповідальні та зважені у своїх публікаціях!
    zac1310
    zac1310, 15.07.2021 10:42
    +6
    Не знаю, в каком контексте всё это было сказано, чем вызваны слова о Касильясе и Рауле... В таком виде, как мы это видим
    Откровения Переса выглядят мерзко
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 15.07.2021 10:17
    +19
    У подавляющего большинства начальников такое мнение о подчинённых.
    Но всё регулирует рынок труда.