РАКІЦЬКИЙ: Зеніт обіцяв мені продовження контракту. Я не маленький хлопчик

Український захисник – про своє майбутнє

РАКІЦЬКИЙ: Зеніт обіцяв мені продовження контракту. Я не маленький хлопчик
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослав Ракіцький

Захисник «Зеніта» Ярослав Ракіцький відповів на запитання про своє майбутнє. Контракт футболіста з санкт-петербурзьким клубом закінчується влітку 2022 року.

«Керівництво спочатку обіцяло мені продовження. Але конкретної розмови не було. Я не маленький хлопчик. Відіграю цей сезон і прийму рішення щодо свого майбутнього вже в кінці. Є команди, які хочуть мене бачити. Ніхто не знає, що буде далі. Переговорів немає. Можливо, про щось поговоримо тільки ближче до зими», - сказав Ракицький.

Ракицький перейшов у «Зеніт» у 2019 році, а до цього протягом всієї кар'єри захищав кольори донецького «Шахтаря». У минулому сезоні 31-річний українець провів 24 матчі в російській Прем'єр-Лізі.

Читайте також: Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «Мені подобається в Пітері, але я українець»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Чемпіонат

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Trollface
    Trollface, 14.07.2021 17:46
    +1
    Вова Чертрогатый, 14.07.2021 13:38
    пітер
    Не пітер. А правильно сказать ПИТОР.
    zac1310
    zac1310, 14.07.2021 16:29
    0
    CR9, 14.07.2021 12:30
    судя по паспорту - украинский. А по духу, хз, что оно такое...
    Дух? Это если как Вы, то настоящий а нет - то сепар или ХЗ?
    мрнк
    online
    мрнк, 14.07.2021 14:29
    -1
    Шериф...
    Face Control
    Face Control, 14.07.2021 14:23
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    ::MaKs7777::, 14.07.2021 14:22
    💯%
    ::MaKs7777::
    ::MaKs7777::, 14.07.2021 14:22
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 14.07.2021 14:21
    Ярик легенда.
    💯%
    Face Control
    Face Control, 14.07.2021 14:21
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ярик легенда.
    Alex Suz
    Alex Suz, 14.07.2021 14:00
    +5
    А кто это
    Вова Чертрогатый
    Вова Чертрогатый, 14.07.2021 13:38
    -2
    пітер
    Robert Monroe
    online
    Robert Monroe, 14.07.2021 13:27
    +7
    Кацапи завжди кидають - хай звикає)
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 14.07.2021 13:11
    +3
    ...хоче продовжити контракт з газпромом, а значить треба говорити що я українець і люблю росіян. Але навіть путінцям, для пропаганди мантри про адіннарод, ракицький вже непотрбен.
    XBanat
    XBanat, 14.07.2021 13:07
    +1
    Хахаха
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 14.07.2021 13:04
    +1
    Ось в чому справа
    Vaso
    online
    Vaso, 14.07.2021 12:54
    +12
    Проблема в том, что в газпроме шальные деньги закончились, люди начинают считать, думать, смотреть результаты которых нету,. 2 евросезона провалены, в прошлом сезоне даже с группы Лиги Европы не вышли, в этом в ЛЧ последнее место и 0 побед., чемпионат Зенит и без тебя Ярик выиграет. А ждет тебя Донецкий Гвардеец и сборная ДНР где ты будешь звезда и неприкасаемый авторитет.
    Сергій Леонідович Литвиненко
    Сергій Леонідович Литвиненко, 14.07.2021 12:32
    +4
    Бедного мальчика в трусиках распяли
    CR9
    CR9, 14.07.2021 12:30
    +3
    Поручик Ржевский, 14.07.2021 12:16
    Подзаглавие статьи:
    "Украинский защитник – о своем будущем".
    Простите, но Ракицкий - не украинский защитник...
    судя по паспорту - украинский. А по духу, хз, что оно такое...
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 14.07.2021 12:16
    +17
    Подзаглавие статьи:
    "Украинский защитник – о своем будущем".
    Простите, но Ракицкий - не украинский защитник...
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 14.07.2021 11:59
    +5
    Обещанного три года ждут. Сепара даже на МатчТВ куесосят.