Хоче побити рекорд. Селезньов веде перемовини з клубом УПЛ

12 липня колишній форвард «Колоса» прибув в розташування «Миная»

Хоче побити рекорд. Селезньов веде перемовини з клубом УПЛ
© ФК Колос Ковалівка. Євген Селезньов

Колишній нападник «Колоса» Євген Селезньов не залишає спроб стати найкращим бомбардиром чемпіонату України.

Після спроб домовитися з «Вересом», «Львовом» та «Чорноморцем» 35-річний Селезньов знайшов ще один можливий варіант працевлаштування.

12 липня Євген прибув в розташування «Миная». Сторони ведуть перемовини про перехід гравця в закарпатський клуб. Чи завершаться вони успіхом, поки що невідомо.

За кар'єру Євген забив 116 голів в УПЛ і близький, щоб перевершити рекорд результативності Сергія Реброва та Максима Шацьких (по 123 голи).

Клуби УПЛ погодилися на повернення Миная в Прем'єр-лігу

 

Джерело — ТаТоТаке

(108 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 12.07.2021 22:53
    +21
    Я так розумію, що тут справа не в рекорді. Просто кормілєц більше нічим не вміє займатися, а красиво жити хочеться. Тренувати - мізків не вистачить, а з його репутацією, навіть на "футболи" експертом не візьмуть.
    alefteev77
    online
    alefteev77, 12.07.2021 22:29
    +18
    Рекордсмен Тимощук, потенциальный рекордсмен Селезнев и тренер Ротань, взявший чужую сборную. Что в голове у этих людей? Есть ли какая-то совесть, уважение к болельщикам?
    Alex86 1
    Alex86 1, 12.07.2021 22:24
    +17
    ,Шутом уже себя прославил, угомонился шо ли б уже, так нет же ж , неймется ему
    VAD
    VAD, 12.07.2021 22:28
    +16
    Пенали за еду пробивать?
    ua-igor
    ua-igor, 12.07.2021 23:49
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    Селезнев??!! опять 25 ФК Контрабанда будет на раздаче 3ёх очковых позор для УПЛ
    VsemDobra
    VsemDobra, 12.07.2021 23:18
    +13
    Договаривается сколько он будет доплачивать минаю за выход на поле.
    DidOk
    DidOk, 13.07.2021 00:07
    +11
    Селя, ну який ще рекорд ?
    Ти ж вже не бігаєш...
    Муґунот Уух
    Муґунот Уух, 12.07.2021 23:16
    +10
    через недели три пошлёт н****й Васю Кобина и на этом с рекорда и в Минаебудет покончено
    MaxUa
    MaxUa, 12.07.2021 23:02
    +9
    По-моему Селезнев уже упоминается в новостях чаще, чем Ибрагимович. Тоже своего рода рекорд...
    Владислав Горбик
    Владислав Горбик, 12.07.2021 22:29
    +9
    Та в Миная ж немає сезонного абонемента на пеналі.
    Dfs2262ar
    Dfs2262ar, 13.07.2021 06:47
    +7
    Face Control, 12.07.2021 22:27
    Удачи легенде.
    Ты головой ударился? Какая нах легенда 🤦‍♂️
    Trollface
    Trollface, 13.07.2021 07:25
    +6
    Забить может только с пенальти. Он же стоячий.
    Rzechpospolita
    Rzechpospolita, 12.07.2021 23:03
    +6
    Идущий за рекордом снова в деле
    Orakul21
    Orakul21, 13.07.2021 05:31
    +4
    А кто лучше бьёт пенальти Селезнев или Леоненко? Устроить между ними батл - было бы интересно.
    А то - рекорд, рекорд...
    lenares85
    lenares85, 13.07.2021 01:55
    +4
    Ниче пенали дадут бить то норм будет прикопают ему ноги в штрафной, и будут стараться попасть ему в голову мячом с отскоком в ворота
    Виктор Андрущик
    Виктор Андрущик, 13.07.2021 09:26
    +3
    Женя,Минай тебя возьмёт ,но 8 мячей они забьют только за два сезона,а в УПЛ продержатся максимум сезон,так что 8 пеналей надо тебе реализовывать без промахов,но это не реально,не мучай Ж..Ты и так уже попозорился достаточно.
    Владимир Ключка
    Владимир Ключка, 13.07.2021 07:55
    +3
    яка польза буде клубу? він старий і лінивий.. ніяких перспектив.. не розумію..
    Alex86 1
    Alex86 1, 12.07.2021 22:29
    +3
    alefteev77, 12.07.2021 22:29
    Рекордсмен Тимощук, потенциальный рекордсмен Селезнев и тренер Ротань, взявший чужую сборную. Что в голове у этих людей? Есть ли какая-то совесть, уважение к болельщикам?
    нет
    leccinum
    online
    leccinum, 13.07.2021 09:08
    +2
    а что значит фраза “ведет переговоры”?
    решают, сколько этот пожилой бегемот должен заплатить за возможность поиграть в закарпатском гранде?
    AlexDSan
    AlexDSan, 13.07.2021 08:42
    +1
    Непотопаемое...