Євген ЛЕВЧЕНКО: «Саутгейт зробив декілька критично важливих помилок»

Спеціаліст підвів підсумки фіналу Євро-2020

6693
0

43-річний екс-півзахисник збірної України Євген Левченко поділився враженнями від фінального поєдинку Євро-2020 між Італією та Англією (1:1, 3:2 по пенальті).

«Перемогла найкраща команда цього Євро. Італія була заряджена на перемогу, відійшла від катеначчо, який ми всі знаємо. Вони здорово грали тактично. Сьогодні тактика зіграла дуже важливу роль. Італія — ​​це та команда, за яку було приємно було уболівати. Англійці програли цей матч тактично. Мені здається, Саутгейт зробив декілька критично важливих помилок у замінах. Італійці виграли цей матч за рахунок тактичних перебудувань. Шоу почав гольову атаку. Він віддав передачу Кейну, той віддав Тріпп'єру. Ді Лоренцо не добіг. Тут кілька помилок: Тріпп'єра перекривали двоє гравців, не добігли з Шоу. Вокер грамотно повів двох захисників. Для Саутгейта гра на нуль — найважливіше. Перші 20 хвилин італійці не могли прийти до тями. Потім вони перебудувалися. У цьому тактичний виграш Манчіні. Італія грала здорово в другому таймі. У моменті з голом італійців Бонуччі був абсолютно один. Доннарумма дуже здорово відіграв. Я згоден, що він — найкращий гравець матчу. Я не бачив у екстратаймі помилок. Не було провалів. Дивно, що Саутгейт не випустив Гріліша раніше. Маунт грав не дуже добре. Але він швидко приймає рішення. Саутгейт пізно випустив швидких футболістів. У Пікфорда 32% відбитих пенальті. У Доннарумми 35%. Саутгейт стояв біля витоків реформування англійського футболу», — вважає Левченко.