Шахтар – Шальке – 0:0. Нулі в Австрії. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського поєдинку

834
0
ФК Шахтар Донецьк

9 липня «Шахтар» провів заключний товариський матч на зборах в Австрії – проти «Шальке» (0:0).

У цьому спарингу Роберто Де Дзербі задіяв максимальне число футболістів, зігравши по тайму практично різними складами. У старті пару центральних захисників склали бразильці Вітао і Марлон, на флангах оборони вийшли Додо і Корнієнко, в опорній зоні діяли Майкон і Маркос, а за атаку відповідали Педріньо, Соломон, Патрік та Траоре.

«Гірники» розпочали поєдинок з двох поспіль небезпечних моментів: Педріньо вивів на ворота Соломона, але з ударом Манора впорався голкіпер, а через кілька миттєвостей бив вже сам бразилець, але знову Ферманн виявився на висоті. На 13-й хвилині «оранжево-чорним» вдалося переправити м'яч у сітку, проте арбітр не зарахував гол Траоре через офсайд. Німці відповіли ударами Ауеяна (виручив Трубін) і Теродде (поруч зі стійкою). Велика частина тайму проходила в позиційній боротьбі в центрі поля, проте в завершальній п'ятихвилинці донеччани мали кілька можливостей відкрити рахунок. Спочатку Траоре трохи не дотягнувся до прострілу Соломона, а потім Педріньо бив у дев'ятку на виконання, але м'яч пройшов в сантиметрах від хрестовини.

У перерві Де Дзербі змінив більшу частину складу, а друга половина розпочалася з зустрічних атак, проте довести справу до гольових моментів ні в однієї з команд не виходило. У «гірників» активно увійшли в гру Тете, Мудрик і Судаков, які не соромилися брати на себе ініціативу і намагалися індивідуальними діями загострювати ситуацію біля воріт гельзенкірхенців. Ближче до кінця матчу суперники збилися на кроси в штрафну, але захисники і обидва голкіпера діяли впевнено, так і не давши можливості розмочити свої ворота. У підсумку – 0:0.

«Шахтар» завершив ігрову програму австрійського збору і вже у суботу, 10 липня, планує повернутися до України, де продовжить підготовку до нового сезону.

Товариський матч

9 липня. Міттерзілль, SC Mittersill

«Шахтар» (Донецьк)  «Шальке» (Гельзенкірхен) – 0:0

«Шахтар», 1-й тайм: Трубін, Додо, Вітао, Марлон, Корнієнко, Майкон, Маркос, Педріньо, Патрік (к), Соломон, Траоре.

«Шахтар», 2-й тайм: Пятов (к), Додо (Конопля, 74), Марлон (Мампассі, 74), Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Судаков, Тете, Педріньо (Бондаренко, 74), Мудрик, Траоре (Дентіньо , 74)

Дивіться відеоогляд найкращих моментів поєдинку «Шахтар» – «Шальке» – 0:0.