Ярмоленко став найкращим гравцем збірної України на Євро за версією InStat

Вінгер національної команди може записати чемпіонат собі в актив

Ярмоленко став найкращим гравцем збірної України на Євро за версією InStat
© Getty Images/Global Images Ukraine

Найкориснішим гравцем збірної України на Євро-2020 став півзахисник Андрій Ярмоленко, який в п'яти матчах турніру забив два м'ячі і віддав дві гольові передачі. Компанія InStat при аналізі гри робить акцент не тільки на кількості, а й на якості ТТД. У підсумку виводиться певний індекс - показник ефективності гри.         

При складанні даного рейтингу враховувалися тільки ті футболісти, які провели на полі не менше трьох матчів.

Читайте також: Один матч до ювілею. Ярмоленко незабаром проведе 100 гру за збірну.

Джерело — zbirna.com

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Rebel
    Rebel, 09.07.2021 12:07
    +16
    Всегда недолюбливал Ярмоленко. Но на этом чемпионате выложился как никто. Даже несмотря на физику. Пример молодёжи!!!!!
    bonv
    online
    bonv, 09.07.2021 12:31
    +9
    Ярмола заслужено.
    F&D
    F&D, 09.07.2021 12:47
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    В норах сегодня будет пожар
    SuperleagueUkraine
    SuperleagueUkraine, 09.07.2021 11:57
    +6
    Заслужил! Жаль что физухи под конец матчей обычно не хватает, но всё-равно играет как зверь и последние силы оставляет на поле!
    Тарас Чубак
    Тарас Чубак, 09.07.2021 13:35
    +3
    Найцікавіше, що Миколенко якого нещадно хейтили другий
    HaloGen
    HaloGen, 09.07.2021 16:55
    +2
    Ярмола заслужил. Но как я ранее писал ему по возрасту и как лидеру, и как капитану пора включать дядьку на поле!
    Пусть возьмет уроки у Лужного.
    Alehandro
    online
    Alehandro, 09.07.2021 13:59
    +2
    Тарас Чубак, 09.07.2021 13:35
    Найцікавіше, що Миколенко якого нещадно хейтили другий
    Його хейтили за пасивну гру на атаку і за пропущені голи у грі з Нідерландами... а на захист ккд у нього норм, тому такий результат
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 09.07.2021 12:03
    +2
    Ярмола мог бы после окончания карьеры в кино сниматься. Харизма есть.
    Болела
    online
    Болела, 09.07.2021 13:23
    +1
    Ярмола красень. Після 60 хвилини деколи просто боляче дивитись на нього було. Тупо на жилах, на характері тягнув.
    aleks8-48
    aleks8-48, 09.07.2021 21:35
    -1
    aleks8-48, 09.07.2021 12:14
    А того,кто вывел СБУ в четвертьфинал,в то время когда одни лауреаты отбывали номер на поле,а другие
    вообще не играли, вроде,как будто и не играл. А ограничение тремя играми - это просто дискриминация.
    Довбик за 15 минут сделал для команды больше,чем некоторые лауреаты,не говоря уже о незаменимом
    Цыганкове,который отстоял на поле во всех матчах.
    Безпринципність київських уболівальників всім відома, тому ваші мінуси без коментів сприймаю, як свою правоту, адже найбільше ви боїтеся правду навіть якщо вона очевидна.
    -PhoeniX-
    -PhoeniX-, 09.07.2021 12:48
    -2
    А Бущан как же? Или речь только о полевых?
    aleks8-48
    aleks8-48, 09.07.2021 12:14
    -15
    А того,кто вывел СБУ в четвертьфинал,в то время когда одни лауреаты отбывали номер на поле,а другие
    вообще не играли, вроде,как будто и не играл. А ограничение тремя играми - это просто дискриминация.
    Довбик за 15 минут сделал для команды больше,чем некоторые лауреаты,не говоря уже о незаменимом
    Цыганкове,который отстоял на поле во всех матчах.