Шикарна Даяна! Ястремська повернулася на корти з перемоги у Гамбурзі

Українка у двох сетах впевнено обіграла Магдалену Фрех з Польщі

12137
16
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

8 липня українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 38) з перемоги повернулася у WTA Tour після довгої перерви, пов'язаної із судовим розглядом у допінговій справі, в результаті котрого вона була виправдана.

Даяна у статусі лідера посіву виграла матч другого кола на грунтовому турнірі WTA 250 в Гамбурзі. Першою суперницею українки була полька Магдалена Фрех (WTA 145).

Даяна Ястремська виграла першу партію (7:6) на тай-брейку, а потім впевнено перемогла в другому сеті (6:1). Матч тривав 1 годину 47 хвилин.

WTA 250. Гамбург (Німеччина)

Жінки, друге коло

Даяна Ястремська (Україна) [1] – Магдалена Фрех (Польща) – 7:6 (7:5), 6:1

9 липня у чвертьфіналі Ястремська буде грати проти Сари Еррані з Італії.

Stanislav Matusevych
Шикарна - то занадто, якщо мова не про зовнішність) Видно, що Даяна скучила за тенісом і серйозно готувалася до повернення. Я особисто очікував побачити гірший варіант Ястремської, ніж був на корті. Звичайно, старі проблеми нікуди не поділися. З подачею, простими невимушеними. І зрозуміло, що шаленої різноманітності від Даяни чекати не варто: чесноти у них із Мартою різні. Добре, що пощастило із першою суперницею, адже Фрех десь намагається грати в стилі Даяни, але на значно нижчому рівні. Завтра подивимося, як буде Ястремська виглядати проти пенсіонерки Еррані, але пенсіонерки грунтової. Сьогодні до м'ячів вдавалося підходити в цілому непогано, як буде зі складними накручуваннями італійки? Перевага-то в потужності космічна, але в розумінні тенісу - чимала на користь опонентки.
А сьогодні доволі непогана перемога для тенісистки, яка пів року не грала. З поверненням!
Stepan Stepanov
З перемогою Даяну! Хоч суперниця не надто сильною була. Ця перемога додасть упевненості Даяні в подальших іграх.
simon andre
Всех с победой !!! Для первого матча хорошо !!! Удачи и дальнейшего прогресса!!!
Viktor Kosta
Треба дівчину підтримувати, єдина надія на неї та на того дядьку з бородою. Файний хлоп, вміє ламати динамічні стереотипи Даяни. Я все чекав, коли вона почне лупити по глядачам, не дочекався. Підняла настрій, розумниця.
kollekciy
Доречі в Даяни тільки но забрали 235 очок, і вона поки 48, щоб повернути стару позицію треба виграти цей турнір.
vital
Даяну з першою перемогою після паузи. Гра не розчарувала так точно, теж боявся що буде гірше після такого тривалого простою.
Maks Shou
Даяна молодець. Видно було, що дуже ждала повернення на корт, іноді думки випереджали дії, через це мабуть були такі не вимушені помилки в першому сеті, метрові. Бажаю скорішого набрання форми й перемог. Даяна мені більш гра подобається, ніж в Еліни, більш агресивна в атаці, завжди.
Trasher311987
Главное не выходи пока замуж
SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
vital
А хто той Бородач на матчі Даяни? Нагадує він мені того іранця, який на одному з турнірів у 2019 тренував чи то Марту, чи ту ж Дачну.
Ну і ще одне питання про підтримку на трибунах. Чому Ольга Савчук, яка наче в команді Плішкової, сьогодні була не в ложе поруч із Баїним, а просто на трибуні?