Забив молодший Костишин. Колос переміг Олександрію в товариському матчі

Поєдинок пройшов у Ковалівці, команди грали у двох таймах різними складами

1129
0
ФК Колос Ковалівка

«Колос» та «Олександрія» провели контрольний матч у Ковалівці, зігравши у двох таймах різними складами.

Команда Руслана Костишина мала суттєву перевагу в першій половині, а найактивнішим був Денис Костишин. Саме він і відкрив рахунок на 22-й хвилині. Золотов зробив навіс з правого флангу, на нього відгукнувся Чурко і пробив по воротах Білика. Костишину-молодшому залишалося переправити м’яч у сітку – 1:0.

Після цього ковалівці мали ще пару нагод для взяття воріт, але забити не вдалося. Гості активізувалися перед самою перервою, проте їхні атаки не були вкрай небезпечними.

У другому таймі тренери повністю поміняли свої склади – лише білоруський центральний захисник Павловець залишився грати в «Колоса» по перерві. І тільки-но розпочався другий тайм, як ковалівці подвоїли перевагу. Сорокін прорвався до воріт олександрійців, де був не за правилами зупинений – пенальті! До одинадцятиметрової позначки підійшов Анатолій Нурієв і спокійно переграв голкіпера – 2:0.

У подальшому «Колос» мав ігрову перевагу, а гості знову активізувалися під кінець поєдинку. Але ж наш захист не дозволив розпечатати ворота Маханькова.

Свій наступний контрольний матч «Колос» проведе 10-го липня у Полтаві проти «Дніпра-1».

Контрольний матч

Стадіон «Колос» (Ковалівка), 7 червня 2021, 17:00

Колос Ковалівка  Олександрія  2:0

Голи: Д.Костишин (22), А.Нурієв, 47 (пен.)

«Колос», 1 тайм: Волинець, Золотов, Павловец, Новак, Чорноморець, Мілько (к), Нгамба, Ільїн, Костишин, Чурко, Січінава.

«Колос», 2 тайм: Маханьков, Ром, Гавриш (к), Павловец, Саків, Задоя, Нурієв, Салабай, Сорокін, Данфа, Лисенко, Сенько, гравець на перегляді.

«Олександрія», 1 тайм: Білик, Стецьков, Дубра, Мельник, потенційний новачок, Демченко, потенційний новачок, Калюжний, Ковалець, Третьяков, Кожушко.

«Олександрія», 2 тайм: Єрмаков, потенційний новачок, Бухал, Бабогло, Мірошниченко, Дришлюк, Новіков, Устименко, Мустафаєв, Копина, Новіков.