Швейцарця в трьох сетах обіграв Хуберт Хуркач

7630
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Роджер Федерер

Сьогодні Хуберт Хуркач в чвертьфіналі Вімблдону-2021 у трьох сетах сенсаційно обіграв 8-разового чемпіона турніру Роджера Федерера. Матч тривав 1 годину і 51 хвилину, третій сет поляк виграв всуху.

1/4 фіналу

Роджер Федерер (Швейцарія, 6) - Хуберт Хуркач (Польща, 14) - 3:6, 6:7 (4), 0:6

У півфіналі суперником Хуркача стане переможець матчу між Маттео Берреттіні і Феліксом Оже-Альяссімом.

Для Федерера «бублик» в третьому сеті став першим в кар'єрі на Вімблдоні і першим з часів фіналу Ролан Гаррос-2008 проти Рафаеля Надаля.