Владислав ВАЩУК: «Потрібно їхати грати в Москву і нічого не боятися»

Спеціаліст прокоментував заборону збірній України брати участь у чемпіонаті світу в Росії

Владислав ВАЩУК: «Потрібно їхати грати в Москву і нічого не боятися»
© Instagram. Владислав Ващук

Віце-президент Асоціації пляжного футболу України Владислав Ващук прокоментував заборону збірній України брати участь у чемпіонаті світу-2021, який пройде з 21 по 29 серпня в Москві.

- Таке рішення прийняли на підставі рекомендацій УАФ і Міністерства молоді та спорту України. Я щойно прилетів з Риму, це вирішили без мене, я в цьому участі не брав. Щодо преміальних — хлопці не будуть ображені, але суть же не в цьому. Суть в тому, що хлопці боролися. Не можу зрозуміти, чому в спорт притягують політику.

- Чому не відмовилися від участі у відборі, коли дізналися, що ЧС пройде в Москві?
- Нам сказали їхати. У нас відбір на ЧС, нам не вигравати? Програвати? Взагалі не брати участь? Як хлопців налаштовувати? Давайте тоді взагалі пляжний футбол не будемо розвивати. У пляжному футболі я буквально місяць, раніше я ним не займався. Без жодної задньої думки відправляли хлопців завоювати путівку на ЧС, а далі б розбиралися. Хлопці її завоювали. Я не розумію, чому прийняли таке рішення.

Є спорт, а є політика. Не треба політику вмішувати в спорт, на сьогодні це різні речі. Ми говоримо, що потрібно популяризувати пляжний футбол, грати в нього, а нас всюди блокують — зробіть те, зробіть це. Може, нам ще будуть розповідати, як грати, а як не грати? Це надзвичайний момент. У нас одна з кращих команд світу, а ми відмовляємося їхати на ЧС, який можемо виграти. Відмовляємося від такого шансу, я цього не розумію.

- Санкції можуть до нас застосувати за таку відмову?
- Все може бути, я не знаю. Складно. Я за те, що треба їхати, грати і нічого не боятися. Ми вийшли на ЧС, який пройде в Москві, що тут поганого?

Джерело — Трибуна

(85 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 06.07.2021 18:08
    +25
    Война это не политика. Тысячи украинцев отдали жизнь за независимость Украины. Иди Ващук скажи матерям и детям погибшим, что спорт вне политики и Путина надо любить.
    sergio_terry
    sergio_terry, 06.07.2021 18:03
    +21
    Лучше бы Гусеву отдал долг...
    moysha
    moysha, 06.07.2021 17:43
    +21
    Вопрос к козлам из федерации? Кто поставил этого дебила вице-президентом?
    mvv71ua
    mvv71ua, 06.07.2021 17:06
    +21
    Ватний Ващук з ватними думками! А що від нього хотіти!!!
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 06.07.2021 17:21
    +18
    Як же задрали всі ці ватні спортсмени з своїми ідіотськи фразами «спортвнеполитики». Цікаво , як би вони заспівали, якби хтось з їхніх рідних загинув на війні від рук російських військових - теж говорили би про «братні народи»? Такі ж самі виродки, як і кацапцьке лайно..нічим не кращі.
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 06.07.2021 18:05
    +17
    Ой дурак))))
    Не думал, что Ващук настолько глупый. Тут и комментировать нечего.
    shef63
    shef63, 06.07.2021 17:56
    +14
    axylinam, 06.07.2021 17:46
    Между Украиной и кокошниками не прекращены дипломатические отношения,поэтому запреты на поездки спортсменов возможно идут вразрез с законом,нужно ехать и играть
    Чому ж тоді в нормальному футболі розводять наші команди, щоб не зустрілися? Там все розуміють, а тут тупі ?
    bullyUA
    online
    bullyUA, 06.07.2021 19:11
    +13
    Жил бы этот ушлепок во времена Второй мировой войны, так поехал бы на соревнования в Германию.
    aleks8-48
    aleks8-48, 06.07.2021 18:18
    +12
    Претензии нужно предьявлять не к Ващуку и тем более к ребятам,которые бились за попадание на ЧМ, а к тем,кто надумал проводить финальную часть в стране-агрессоре,которая нарушая все международные законы,анексировала территорию суверенного государства,члена ООН. Как можно проводить крупные международные соревнования в стране,которая в 21-м веке,в центре Европы убила и продолжает убивать тысячи людей-защитников своей земли и гражданского населения? На которую, за её агрессию наложены международные санкции? Это уже не спорт, это чистая политика подкреплённая огромными деньжищами,которыми Россия пытается откупиться от своих преступлений и,к позору руководителей международного спорта,это им очень даже удаётся.
    Украина в знак протеста должна не выборочно,а всесторонне запретить любые контакты со страной убийцей.Только тогда на эти протесты обратят внимания.Одним разрешая,а другим запрещая украинские спортивные функционеры только выставляют свою страну на посмешище.
    Rys2575
    Rys2575, 06.07.2021 17:20
    +12
    Так справа у тому, що для росіян політика і спорт це одне і теж. Вони знову на фоні нашої збірної будуть влаштовувати різноманітні пропагандистські акції, як це недавно влаштували коли наші грали проти шведів коли російський вболівальник обнімався з українським показуючи тим самим "дружбу народів". Росіяни є дуже підступними в підлими тому краще не їхати, як можна їхати коли Росія відкрито веде війну проти України, це не повага до загиблих наших солдатів. Ще буде не один чемпіонат світу і поїдемо в ту країну, де дійсно нам раді.
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 06.07.2021 19:53
    +11
    А ти бабло Гусєву вже віддав...? ЧМО
    Salamon
    Salamon, 06.07.2021 18:37
    +11
    Цьому ушльопку до сраки война і наша незалежність ,ця падла виросла на оболоні і ніколи не згадала хто йому надав дорогу у великий футбол,ця істота запозичила гроші у Гусіна і забула,це просто виблядок на якого ще ставлять футбольні керманці завдяки шеві.... Це просто зневага до українців які загинули від рук кремлядьського окурка... А хлопцям які вибороли місце фінальну частину чемпіонату потрібно просто виплатити всі призові які потрібно як за вихід так і за фінал,крапка !!!
    WladWest
    WladWest, 06.07.2021 19:10
    +9
    Как же вся запоребриковая ср*нь тут возмущается по поводу запрета на поездку, ну и наша маргинальная шелупонь им подпевает, включая Ващучку и Мыроську.
    kirya178
    kirya178, 06.07.2021 18:47
    +9
    Кто вообще берет интервью у этой крысы, он тварина одолжил денег у товарища и забыл их вернуть, его ещё работает в федерации футбола
    igorek
    igorek, 06.07.2021 17:23
    +9
    ЧЮЧЕЛО ВЕСЛОГУБОЕ НИКТО ИХ НЕ БОИТЬСЯ ПРОСТО ИГРАТЬ В СТРАНЕ АГРЕСОРА КОТОРАЯ УБИВАЕТ ТВОЙ НАРОД ЭТО ПОВАНИВАЕТ ДЕРМЕЦОМ.💩
    zelia73
    zelia73, 06.07.2021 17:22
    +9
    ИУДА ---ПОШЁЛ ТЫ НА ПТНХ
    Віктор Єршов
    Віктор Єршов, 06.07.2021 19:33
    +8
    Владик їдь на фронт не бійся!!!
    Ruslan Bojchuk
    Ruslan Bojchuk, 06.07.2021 17:19
    +8
    тут не про боязнь а про честь
    Aleks04