| Оновлено 06 жовтня 2021, 04:44
1689
0

Завершився перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу

У чоловіків перемогли Бабич і Меркулов, а серед жінок турнір виграли Генова та Жукова

1689
0
ФВУ

У Запоріжжі відбулися ігри першого туру чемпіонату України з пляжного волейболу, в якому взяли участь 19 чоловічих і 15 жіночих пар з різних міст країни.

В чоловічому турнірі успіху досягли Микола Бабич (Запорізька область) і Михайло Меркулов (Кіровоградська область). У фіналі вони обіграли Артема Генова (Приморськ) і Дмитра Канаєва (Первомайський) з рахунком 2:0 (21:15, 21:16). Третє місце посіли запорожці Павло Плотнік і Анатолій Фудар, які в поєдинку за бронзові медалі завдали поразки Володимиру Іванову (Дніпро) та Андрію Бабичу (Запоріжжя) 2:0 (21:16, 21:4).

Серед жінок перше місце завоювали Марина Генова (Краматорськ) і Вероніка Жукова (Запоріжжя). Другими стали Вікторія Петренко та Катерина Кошелева (обидві з Дніпра). І третє місце у Світлани Шевченко (Маріуполь) та Олени Гостренко (Харків). У грі за бронзу вони здолали запорізьких волейболісток Дар’ю Кобезську і Анастасію Романчук 2:0 (21:13, 21:21).