Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Чемпіонат Європи
| Оновлено 03 липня 2021, 15:07
7851
4

Італія встановила рекорд чемпіонатів Європи за довжиною переможної серії

Обігравши Бельгію в 1/4 фіналу, Італія здобула 15-ту поспіль перемогу на Євро

| Оновлено 03 липня 2021, 15:07
7851
4
Італія встановила рекорд чемпіонатів Європи за довжиною переможної серії
Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна Італії встановила рекорд за довжиною переможної серії в рамках чемпіонату Європи. Перемога над Бельгією з рахунком 2:1 в 1/8 фіналу стала для неї 15-ю поспіль.

До зустрічі в Мюнхені у Бельгії та Італії було по 14 перемог. Цей рекорд встановила збірна Німеччини, яка за Йоахіма Льова виграла всі 10 турів у кваліфікації Євро-2012, три матчі на груповому етапі фінального турніру і чвертьфінал. Потім вона поступилася Італії в півфіналі.

Бельгія та Італія теж показали максимальний результат у кваліфікації Євро-2020 – 10 перемог з 10. Вже на Євро вони виграли 3 матчі в групі і пройшли 1/8 фіналу. Тепер Італія вирвалася на чисте перше місце. Попутно адзуррі повторили рекорди фінального турніру Євро за кількістю перемог і за довжиною переможної серії.

Найдовші переможні серії на Євро (включаючи кваліфікацію)

  • 15 Італія (23.03.19 – ...)
  • 14 Німеччина (03.09.10 – 22.06.12)
  • 14 Бельгія (21.03.19 – 27.06.21)
  • 12 Франція (25.06.00 – 13.06.04)
  • 10 Чехія (06.09.98 – 09.10.99)
  • 10 Іспанія (26.06.08 – 11.10.11)
  • 10 Англія (08.09.14 – 12.10.15)
  • 10 Іспанія (12.10.14 – 17.06.16)

Найдовші переможні серії у фінальній стадії Євро

  • 5 Франція (12.06.84 – 27.06.84)
  • 5 Нідерланди (15.06.88 – 12.06.92)
  • 5 Чехія (21.06.00 – 27.06.04)
  • 5 Італія (11.06.21 – ...)

Найбільше перемог на одному Євро

  • 5 Франція (1984, з 5)
  • 5 Франція (2000, з 6)
  • 5 Іспанія (2008, з 6)
  • 5 Франція (2016, з 7)
  • 5 Італія (2020 року, з 5)

Оцініть матеріал
(25)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Страйк почався? Дедалі більше топів пропускають ЛН, створюючи проблеми УЄФА
Футбол | 15 листопада 2024, 12:00 41
Страйк почався? Дедалі більше топів пропускають ЛН, створюючи проблеми УЄФА

Два місяці тому лідер «Манчестер Сіті» Родрі попереджав про щось подібне…

Зірка Динамо пропустить матч України проти Грузії. Це підтвердив Ребров