Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Чемпіонат Європи
| Оновлено 03 липня 2021, 15:07
7851
4

Італія встановила рекорд чемпіонатів Європи за довжиною переможної серії

Обігравши Бельгію в 1/4 фіналу, Італія здобула 15-ту поспіль перемогу на Євро

| Оновлено 03 липня 2021, 15:07
7851
4
Італія встановила рекорд чемпіонатів Європи за довжиною переможної серії
Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна Італії встановила рекорд за довжиною переможної серії в рамках чемпіонату Європи. Перемога над Бельгією з рахунком 2:1 в 1/8 фіналу стала для неї 15-ю поспіль.

До зустрічі в Мюнхені у Бельгії та Італії було по 14 перемог. Цей рекорд встановила збірна Німеччини, яка за Йоахіма Льова виграла всі 10 турів у кваліфікації Євро-2012, три матчі на груповому етапі фінального турніру і чвертьфінал. Потім вона поступилася Італії в півфіналі.

Бельгія та Італія теж показали максимальний результат у кваліфікації Євро-2020 – 10 перемог з 10. Вже на Євро вони виграли 3 матчі в групі і пройшли 1/8 фіналу. Тепер Італія вирвалася на чисте перше місце. Попутно адзуррі повторили рекорди фінального турніру Євро за кількістю перемог і за довжиною переможної серії.

Найдовші переможні серії на Євро (включаючи кваліфікацію)

  • 15 Італія (23.03.19 – ...)
  • 14 Німеччина (03.09.10 – 22.06.12)
  • 14 Бельгія (21.03.19 – 27.06.21)
  • 12 Франція (25.06.00 – 13.06.04)
  • 10 Чехія (06.09.98 – 09.10.99)
  • 10 Іспанія (26.06.08 – 11.10.11)
  • 10 Англія (08.09.14 – 12.10.15)
  • 10 Іспанія (12.10.14 – 17.06.16)

Найдовші переможні серії у фінальній стадії Євро

  • 5 Франція (12.06.84 – 27.06.84)
  • 5 Нідерланди (15.06.88 – 12.06.92)
  • 5 Чехія (21.06.00 – 27.06.04)
  • 5 Італія (11.06.21 – ...)

Найбільше перемог на одному Євро

  • 5 Франція (1984, з 5)
  • 5 Франція (2000, з 6)
  • 5 Іспанія (2008, з 6)
  • 5 Франція (2016, з 7)
  • 5 Італія (2020 року, з 5)

Оцініть матеріал
(25)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ
Футбол | 23 квітня 2024, 22:36 40
Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ

Український воротар влітку може перейти в «Манчестер Юнайтед»

Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?
Футбол | 24 квітня 2024, 12:20 14
Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?

Колумністу Sport.ua Олексію Сливченку не сподобалося одне з останніх висловлювань легенди «Реала»